FOTO: Radničním parkem se rozezněla hudba. Konal se druhý hudební projekt Neděle ve středu

7. 6. 2022 9:34 - | Kultura

V Radničním parku proběhl v neděli 5. června již druhý hudební projekt s názvem „Neděle ve středu“. Jeho hlavním cílem je bavit lidi. Na úvod vystoupil uznávaný zpěvák a skladatel z Jihoafrické republiky Gerald James Clark. Poté proběhlo vystoupení žáků ZUŠ F.L.Gassmanna v Mostě a nakonec vystoupilo kvartete absolventek Mezinárodní konzervatoře v Praze s názvem Kvarte Tones.

Projekt Neděle ve středu je finančně podpořen Statutárním městem Most a je součástí jedinečného projektu kulturní spolupráce mezi 5 městy Ústeckého kraje – Most, Bílina, Teplice, Ústí nad Labem a Děčín.

Hudební festivaly budou pokračovat až do 25. září. V letní sezóně takto proběhne ještě celkem 9 nedělních multižánrových minifestivalů. V Mostě se jedná o první ročník a akce se nebudou konat každou neděli, ale každou sudou neděli, vždy od 15.00 do 18.00 hod.

V červnu se můžete těšit například na Marley Wildthing (A), Lucii Chugai (UA), ale i na zajímavé umělce z České republiky.

Reklama


Další v kategorii Kultura

CHYSTÁ SE: Mikulášská nadílka v Centralu potěší nejen hodné děti

Před námi je krásný adventní čas a s ním oblíbené i obávané trio Mikuláše s andělem a čertem. Přijďte tedy […]

OBRAZEM: Zpěvačka Sima zaplnila mostecký Nový Obzor

V sobotu 26. listopadu 2022 dorazila do mosteckého Nového Obzoru známá zpěvačka ze Slovenska Simona Hégerová, která vystupuje na pódiu […]

OBRAZEM: Obrovský Mikuláš rozsvítil v Litvínově vánoční strom

Ani letos nepřišli obyvatelé města Litvínov o slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí Míru. Zhruba hodinové vystoupení čertů a andělů […]

×