V Centralu Most se v pátek 14. listopadu odehrála velká oslava blížících se Vánoc. Návštěvníci centra si mezi 16. a 18. hodinou užili pestrý program, který vyvrcholil slavnostním rozsvícením vánočního stromu a výzdoby.
Odpoledne otevřelo loutkové divadlo, po němž následovalo taneční vystoupení žáků ZUŠ. Krátce poté přišel okamžik, na který se mnozí těšili – rozzářil se vánoční strom a to přineslo do prostoru sváteční atmosféru.
Hlavní hvězdou večera byl muzikálový zpěvák Marian Vojtko, držitel Ceny Thálie. Jeho koncert zaplnil Central emocemi, energií a vánočními melodiemi, jež podtrhly kouzlo celé akce.
Pro návštěvníky byly připraveny také drobné radosti – uživatelé aplikace Můj Central si mohli vychutnat svařák či punč zdarma a děti si užily malování na obličej.






























Foto: Petr Lipiner


