FOTO: V Radničním parku se konal premiérový hudební festival Neděle ve středu

23. 5. 2022 13:25 - | Kultura, Zajímavosti

V Radničním parku, byl v neděli 22. května zahájen nový hudební projekt s názvem „Neděle ve středu“ a jeho hlavním cílem je bavit lidi. Na úvod zahrála slovenská houslistka a zpěvačka Nina Rosavýborná společně s kolegou Michalem Mihokem a Tonym Dlapou. Poté se divákům představila Základní Umělecká škola Most a na závěr zahrála skupina Tribubu.

Hudební festivaly budou pokračovat až do 25. září. V letní sezóně takto proběhne celkem 10 nedělních multižánrových minifestivalů. V Mostě se jedná o první ročník a akce se nebudou konat každou neděli, ale každou sudou neděli, vždy od 15.00 do 18.00 hod.

V červnu se můžete těšit například na Geralda Jamese Clarka (JAR), Marley Wildthing (A), Lucii Chugai (UA), ale i na zajímavé umělce z České republiky.

ReklamaDalší v kategorii Kultura

TIPY NA VÍKEND: Hokej, divadelní představení nebo tradiční trhy

Je tu další víkend a s ním i naše další tipy kam vyrazit. Věříme, že si i tentokrát vyberete. Míša […]

OBRAZEM: Centrum Litvínova se zaplnilo lidmi. Konal se další ročník Svatomichaelské slavnosti

Ve čtvrtek 28. září 2023 se v Litvínově konala další každoroční tradiční Svatomichaelská Slavnost. Nabídla opět zajímavý kulturní program, který […]

FOTO: V Radničním parku se konalo zábavné odpoledne pro celou rodinu s názvem Pohádkování

V neděli 24 .září 2023 se v Radničním parku vedle mosteckého magistrátu konala akce pro děti s názvem Pohádkování. Na […]

×