FOTO: Ve Strupčicích se slavnostně otevřelo koupaliště

23. 6. 2021 5:52 - | Zajímavosti

Foto: Tomáš Urban

V sobotu 19.6.2021 to ve Strupčicích u Mostu pěkně žilo. Konalo se tu totiž slavnostní zahájení letní sezóny sportovního areálu a ukončení doby covidové a to ve velkém stylu. Tradiční otevírání letos proběhlo o pár měsíců později než je zvykem. Dříve to podle pořadatelů epidemie neumožnila. Pivo a víno teklo proudem. 4 sudy a 20 litrů vína totiž bylo pro návštěvníky zdarma.

Slavnostní odemčení klíčem si letos vzal na starost hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller, který ve Strupčicích i bydlí. Při vstupu na návštěvníky čekal balónek zdarma. Společně se pak několik desítek balónků vypustilo do oblak. Každý si na svůj mohl napsat přání, které chce, aby se splnilo. Barvy balónků byly červené, modré a bílé, které naznačovaly konec covidové doby v Česku. Nechyběla tradiční soutěž hodem vajíček o dva volné vstupy na koupaliště a to na celou sezónu. Výhercem se stala již po třetí dvojice Michal a Dominik.

O hudební zábavu se postaral po celou dobu akce DJ Copy. Hlavním hostem večera byl pak Bohemia Sekt, při kterém měl každý z účastníků akce možnost si zdarma připít. Hudba a tanec pokračoval do ranních hodin.

ReklamaŽádné komentáře v článku FOTO: Ve Strupčicích se slavnostně otevřelo koupaliště

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Zajímavosti

OBRAZEM: Travesti show Scandalladies bavila Nový Obzor

Hana Zagorová, Marie Rottrová, skupina Holki a mnoho dalších, bylo k vidění v pátek 22. září 2023 v mosteckém Novém […]

CHYSTÁ SE: V Obzoru se uskuteční o víkendu další Swap akce!

V mostecké Obzor aréně se tento víkend uskuteční další oblíbená SWAP – akce, kterou pravidelně pořádají dobrovolnice z Mosteckého SWAP […]

ZAJÍMAVOST: Hasiči vyprošťovali osoby z výkopů. Šlo o intenzivní výcvik

Ve dnech 18. – 20. 9. 2023 proběhl na centrální hasičské stanici v Mostě další intenzivní výcvik ve stabilizaci a […]

×