24. června 2026 Svátek má: Jan
Reklama
Kultura

FOTOGALERIE: Konal se hudební minifestival Benedikt Music Open

Tomáš Urban
2 min čtení
FOTOGALERIE: Konal se hudební minifestival Benedikt Music Open
Foto: Tomáš Urban

Velká kulturní událost se konala v sobotu v rekreačním areálu Benedikt Most. Hudební minifestival, který bavil na dvou pódiích, si nenechalo ujít stovky až tisíce lidí. Na návštěvníky, kteří se podrobili negativním testem nebo očkováním, čekalo za bránou chutné občerstvení a zajímavý program. Na hlavním pódiu se představil zkušený DJ Roxtar, který si sebou přivezl i svého sprostého plyšového kamaráda Adolfeena. Následovala kapela Nebe, Kapitán Demo, a jako třešnička na dortu zahrála na závěr festivalu Slovenská kapela Horkýže Slíže, kterou si nenechalo ujít tisíce lidí. Po celý den byla posílena i hromadná autobusová doprava, do Vtelna zajížděl autobus s číslem 5. Na akci se přijel podívat i Youtuber Jan Michalovič a Tiktoker Kluk s Kamením. Moderátorskou roli si vzal na starost rodák z Mostu Petr Říbal.

Na druhém pódiu se představila známá kapela Beat Sisters, Lili Vilit a nakonec talentovaná zpěvačka Sabina Ludányiová se svojí kapelou. Přes parný den se i několik desítek návštěvníku neváhalo schladit do teplotně příjemné vody Benediktu. Pořadatelem akce bylo Statutární město Most, které nabídlo obyvatelům města menší náhradu za zrušení Mosteckých slavností.


Sdílejte tento článek

Další z rubriky Kultura

Všechny články