HÁZENÁ: Dorostenci Baníku Most vyhráli turnaj v německém Plauenu

30. 8. 2023 15:45 - | Házená, Sport, Zajímavosti

V neděli 27. srpna 2023 vyrazili mladší dorostenci HK Baník Most na turnaj do Německa, pořádaný sportovním klubem z Plauenu. V turnaji hraném systémem každý s každým 2 x 15 minut, se Most postupně střetl s celky HC EINHEIT PLAUEN (25:21), HSV DRESDEN (18:8), HBV Jena 90 (21:17) a SG LVB Leipzig (18:17). Mostečtí dokázali turnaj vyhrát a domů si vezli medaile a pohár.

„Tým se v turnaji prezentoval velmi dobrou kolektivní házenou. Vstup do turnaje byl pozvolný, ale v průběhu času jsme se rozehrávali k lepším výkonům a od druhého zápasu jsme se přiblížili tomu, čím  bychom se chtěli prezentovat i v I. dorostenecké lize, tj. rychlá kombinační házená s využitím křídel a pivota. V obranné činnosti, bylo ještě hodně individuálních chyb, ale byly úseky v zápasech, kdy obrana fungovala na výbornou. Turnaj spinil naše očekávání a kluci se velmi dobře prezentovali i u diváků.“ popisuje spokojený trenér Mostu Jakub Verner.

ReklamaDalší v kategorii Házená

FOTO: Benedikt hostil další ročník turnaje v plážové házené s názvem Plážovka

V sobotu 15 června 2024 se na mosteckém Benediktu uskutečnil tradiční turnaj mužů a žen v plážové házené s názvem […]

POZVÁNKA: Na Benediktu se uskuteční další ročník turnaje v plážové házené s názvem Plážovka

Již tuto sobotu 15 června 2024 se na mosteckém Benediktu bude konat tradiční turnaj mužů a žen v plážové házené […]

OBRAZEM: Mostecké házenkářky vybojovaly před zaplněnou halou desátý ligový titul

Mostecké házenkářky přivítaly v sobotu v podvečer na domácí palubovce v odvetě finále MOL ligy tým z Kynžvartu. Před vyprodanou […]

×