Házená i s podporou fanoušků. Klub dostal svolení na play-off

12. 5. 2021 11:42 - Tomáš Urban | Házená, Sport

V sobotu se odehraje druhý zápas play-off mezi Mostem a Porubou. První zápas odehrály mostecké házenkářky v Porubě, teď se přesouvají na domácí půdu, kde půjde o hodně.

Klub dostal na play-off svolení odehrát zápas za přítomnosti fanoušků, kapacita ale bude omezena na 125 osob. Podmínkou bude antigenní, PCR test ne starší jak 48 hodin, 14dní po úplném očkování nebo doklad od lékaře o prodělání nemoci covid-19 v předchozích 90 dnech.

Diváci budou muset dodržovat při sezení rozestupy a mít nasazený respirátor. Při vstupu, si pak každý změří teplotu a bude vyhledán ve jmenném seznamu.

„Prosíme tedy, aby se fanoušci nahlásili u paní Pavly Chotěborské. pavlachoteborska@centrum.cz Jakmile bude kapacita naplněna oznámíme to na stránkách fb.“ popisuje vedení DHK Baník Most na sociální síti.

Foto: DHK Baník Most

Reklama


Žádné komentáře v článku Házená i s podporou fanoušků. Klub dostal svolení na play-off

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Házená

HÁZENÁ: Most ve druhém poločase udolal Zlín

Házenkářky Mostu se v sobotním zápase MOL ligy střetly na domácí palubovce s týmem ze Zlína. V prvním poločase se […]

HÁZENKÁŘSKÝ VÍKEND: Ženy i muži odehrají domácí utkání. Přijďte je podpořit!

Víkend nabídne zajímavé házenkářské momenty, o které by jste asi neměli přijít. Sobota nabídne zápas žen DHK Baník Most proti […]

HÁZENÁ: Most nezvládl domácí zápas s Michalovci

Mostecké házenkářky přivítaly v druhém kole MOL ligy silné Michalovce. Vyrovnané utkání, si nenechalo ujít stovky diváků a fanoušků. Po […]

×