HOKEJ: Chceme play-off hlasí posilnění Mostečtí Lvi

17. 7. 2018 18:21 - | Hokej, Sport

Hokejový Most si po založení nového celku vedl v nové sezoně opravdu dobře. Nejen, že se držel celou sezonu na vršku tabulky, ale také vybojoval finále a tak si zaslouženě postoupil do druhé hokejové ligy (třetí nejvyšší liga v ČR).

Vyšší liga ale už nebude tak snadná jak ta krajská, „Podle mého budou týmy více vyrovnané a kvalitnější než v krajské.“ popisuje střelec klubu Tomáš Přeučil, který hodnotí minulou sezonu, „Na to že málokdo z nás věděl co od první sezóny v krajské lize čekat, tak průběh byl výbornej a postup to jen potvrdil.“ dodává Tomáš, který patřil v minulé sezoně mezi nejlepší střelce.

Postup tak klubu zajistil účast v druhé lize, která je rozdělena na tři skupiny, Most patří mezi skupinu Sever a Střed, a tak si zahraje s celky jako je Děčín, Bílina nebo Sokolov.

Most byl letos o dost posílen, ze sousední Bíliny přichází Miroslav Polák, Milan Böhm, Miroslav Kuncl, Roman Fučík, František Mála, Lukáš Hrdlička a Vladimír Kýhos, do branky zřejmě posílí zkušený Miroslav Hanuljak, který naposledy v Mostě působil v sezoně 2015/16 jako jednička (HC MOST).

Letní příprava před nadcházející sezonou probíhá na suchu „Klasická letní příprava nikdo ji nemá moc rád, ale dala se v celku zvladnout. Už se všichni těšíme na led.“ dodává Přeučil.

První zápasy čeká Mostecké Lvy již v srpnu, kdy se v přípravných utkáních střetnou s Bílinou (14.8 a 30.8.2018), Sokolovem (21.8 a 4.9.2018) a Děčínem (7.8 a 6.9.2018). „Všechno se uvidí v přípravných zápasech, jak se nám bude dařit“ popisuje Tomáš Nedrda. Hráči a vedení klubu také hlásí motivaci do nové sezony „Budeme rádi za postup do play-off a s tím také do sezony jdeme!“. Tomáš Přeučil doplňuje „Pak už záleží jak nám to sedne a jak klub bude kvalitní, ale věřím že uděláme fanouškům znovu radost.“

Zimní stadion také prošel menší proměnou ve vzduchotechnice. Led bude opět na stadionu zřejmě koncem července, kdy rovnou začne příprava.

Reklama


Žádné komentáře v článku HOKEJ: Chceme play-off hlasí posilnění Mostečtí Lvi

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další v kategorii Hokej

HOKEJ: Litvínov padl po prodloužení doma s Karlovy Vary

Litvínovští hokejisté přivítali dnes na domácím ledě v dalším kole extraligy tým Karlovy Vary. Vyrovnaný zápas, který musel za stavu […]

HOKEJ: Most se nakonec vrací z Příbrami s prázdnou

Mostečtí hokejisté dnes zajížděli k dalšímu nadstavbovému utkání do Příbrami. I když domácí si udělali v první třetině tříbrankový náskok, […]

HOKEJ: Most doma prohrál se silným Vrchlabím

Mostečtí hokejisté přivítali dnes na domácím stadionu v dalším utkání nadstavbové části silný tým z Vrchlabí. Vyrovnaný zápas hosté rozpůlili […]

×