HOKEJ: Litvínov doma přestřílel Spartu!

11. 12. 2022 18:16 - | Hokej, Sport

Litvínovští hokejisté přivítali v dalším kole extraligy na domácím ledě tým pražské Sparty. Rozjeté hosty však Litvínov dokázal zaskočit a nadělil jim bůra. V tabulce se Litvínov posunul na 12. místo.

HC VERVA LITVÍNOV – HC SPARTA PRAHA (5:2)

Branky a nahrávky: 4. Kudrna (Gut), 8. Kudrna (Straka), 24. Zygmunt (D. Zeman, Jurčík), 26. Zygmunt (Havelka), 56. Kudrna (Straka) – 27. E. Thorell (Moravčík), 30. Tomášek (E. Thorell, Moravčík)

HC VERVA Litvínov: Zajíček (Godla) – Zile, D. Zeman, Freibergs, Strejček, Demel (A), Jaks, Šalda – Kudrna, Sukeľ (C), Straka – Š. Stránský, Estephan, Zdráhal (A) – Hlava, Gut, Fronk – Zygmunt, Jurčík, Havelka.
Trenér: Karel Mlejnek

HC Sparta Praha: Kořenář (26. J. Kovář) – Polášek (A), Jandus, Moravčík, Mikliš, Němeček, Krutil – E. Thorell, Horák (C), Tomášek – Konečný, Sobotka (A), Buchtele – Dvořáček, D. Vitouch, D. Simon – M. Vitouch, G. Thorell, Safin.
Trenér: Miloslav Hořava

Rozhodčí: Hejduk, Sýkora – Komárek, Hynek

Diváci: 4125

Reklama


Další v kategorii Hokej

ESPORT: Most postoupil do semifinále ligy Rehoc. Bojuje i v RNM lize

Mostečtí esport hokejisté si letos vedou v ligách skvěle. Až na ligu 6v6, kde se krčí ve spodní části tabulky, […]

ESPORT: Most uctil památku zesnulé hráčky Emmie

Ve středu 29. března 2023 zemřela po dlouhé nemoci esportová brankařka s přezdívkou Emmie_Hor, která hrála za tým Taifun Hybridi. […]

OBRAZEM: V mostecké A-benet aréně probíhá další Easter Lions Cup kategorie U13 a U16

V mostecké A-benet aréně byl dnes slavnostně zahájen další mládežnický mezinárodní turnaj hokejistů s názvem Easter Lions Cup 2023. Turnaje […]

×