HOKEJ: Litvínov se vrací z Plzně bez bodů!

13. 1. 2023 20:24 - | Hokej, Sport

Litvínovští hokejisté dnes zajížděli do Plzně k dalšímu utkání extraligy ledního hokeje. I když se hostující Litvínov dokázal první prosadit po hned v úvodu zápasu po přesné střele Estephana, nakonec si neodváží domů ani bod. Plzeň utkání otočila a zaslouženě bere tři body do tabulky. Litvínov má co napravovat, možnost má hned v neděli od 15:30, kdy doma přivítá silné Pardubice.

HC Škoda Plzeň – HC Verva Litvínov (4:1)

Branky a nahrávky: 26. Suchý (Baránek, Pour), 39. Hrabík (Baránek), 46. Pour (Holešinský, Baránek), 59. Suchý – 2. Estephan (TS)

HC Škoda Plzeň: Mi. Svoboda (Pavlát) – Baránek, Zámorský, Piskáček (A), Jiříček, Houdek, Kvasnička, Kaňák – Schleiss (C), Kodýtek, Holešinský – Blomstrand, Mertl (A), Rekonen – Hrabík, Suchý, Pour – Bitten, Soukup, Malát.
Trenér: Petr Kořínek

HC VERVA Litvínov: Godla (Zajíček) – Zile, D. Zeman, Freibergs, Strejček, Demel (A), D. Kolář – Šalda, Š. Stránský, Sukeľ (C) – Zdráhal (A), Kudrna, Estephan – Abdul, Berka, Gut – Hlava, Havelka, Jurčík – Chalupa.
Trenér: Karel Mlejnek

Rozhodčí: Jaroš, Šindel – Brejcha, Malý.

Diváci: 4328

Reklama


Další v kategorii Hokej

ESPORT: Most postoupil do semifinále ligy Rehoc. Bojuje i v RNM lize

Mostečtí esport hokejisté si letos vedou v ligách skvěle. Až na ligu 6v6, kde se krčí ve spodní části tabulky, […]

ESPORT: Most uctil památku zesnulé hráčky Emmie

Ve středu 29. března 2023 zemřela po dlouhé nemoci esportová brankařka s přezdívkou Emmie_Hor, která hrála za tým Taifun Hybridi. […]

OBRAZEM: V mostecké A-benet aréně probíhá další Easter Lions Cup kategorie U13 a U16

V mostecké A-benet aréně byl dnes slavnostně zahájen další mládežnický mezinárodní turnaj hokejistů s názvem Easter Lions Cup 2023. Turnaje […]

×