HOKEJ: Litvínov v přípravě přehrál Karlovy Vary

2. 9. 2021 19:42 - | Hokej, Sport

Poslední domácí přípravný zápas odehráli dnes hokejisté Litvínova proti karlovarské Energii. Utkání kterému přihlíželo několik stovek diváků mělo náboj a nabídlo zajímavé hokejové momenty. Litvínov se v utkání dokázal první dostat do vedení již v 11.minutě první třetiny střelou Františka Lukeše. Necelé dvě minuty bylo ale opět skóre utkání vyrovnané. Litvínov si, ale i tak dál držel puk na hokejkách a dokázal se dostat dvě minuty před koncem první periody znovu do vedení 2:1.

Druhá třetina nabídla opět zajímavý hokej, ale pouze jedinou branku do hostující svatyně. Přesnou střelou do odkryté branky se trefil podruhé v utkání Zdráhal.

Ve třetí třetině i přes obrovské šance na obou stranách branka nepadla. Litvínov tak v dalším přípravném utkání vyhrává výsledkem 3:1. V pondělí 6.září čeká hokejisty Litvínova poslední letošní přípravné utkání před nadcházející sezónou a to proti Kladnu. 10.září pak zajíždí do dalekého Zlína, na první letošní extraligové utkání.

Reklama


Další v kategorii Hokej

ESPORT: Most postoupil do semifinále ligy Rehoc. Bojuje i v RNM lize

Mostečtí esport hokejisté si letos vedou v ligách skvěle. Až na ligu 6v6, kde se krčí ve spodní části tabulky, […]

ESPORT: Most uctil památku zesnulé hráčky Emmie

Ve středu 29. března 2023 zemřela po dlouhé nemoci esportová brankařka s přezdívkou Emmie_Hor, která hrála za tým Taifun Hybridi. […]

OBRAZEM: V mostecké A-benet aréně probíhá další Easter Lions Cup kategorie U13 a U16

V mostecké A-benet aréně byl dnes slavnostně zahájen další mládežnický mezinárodní turnaj hokejistů s názvem Easter Lions Cup 2023. Turnaje […]

×