Mostečtí hokejisté, se dnes měli vydat do nedaleké Bíliny, kde se od 18.hodin mělo odehrát další kolo II.ligy ledního hokeje. Utkání bylo ale zrušeno. Důvodem je pozitivní nález v týmu HC Draci Bílina, klub tak odvolává několik utkání.
Mostečtí dnes mají tedy pauzu. Další zápas odehrají v sobotu, kdy se v mostecké A-benet aréně od 17:30 střetnou s Novou Pakou.


