HOKEJ V MOSTĚ: Druhá liga nebude, Most si zahraje kraj

3. 8. 2017 22:56 - | Hokej, Sport

Most se po pádu do nižší soutěže propadl až na samé dno hokejových soutěží v České Republice. Minulá sezona byla pro mostecký hokej smolná. Tým držel poslední místo v tabulce a bojoval o udržení v první lize, ale nakonec se zachránit nedokázal. Po šesti sezonách se tak znovu dostal do nižší ligy. Dlouho se spekulovalo o tom, že se v Mostě bude hrát druhá liga ledního hokeje, ale nakonec jsou informace úplně jiné.

Druhá liga se hrát ale bude, zřejmě ale na jiném stadionu, než je ten mostecký. Město se ujalo hokeje a vyhostilo ze stadionu staré vedení s hráči a podle posledních informací trénovali na Litvínovském ledě. Nový klub založený městem pod názvem Sport Most a.s začal trénovat na mosteckém ledě v úterý, a má v plánu několik přípravných zápasů, o kterých vás budeme brzy informovat. Zmíníme také juniorský hokej, ten se v Mostě zrušil a polovina hráčů si zahraje za A-tým. Vstupné na hokej by se mělo snížit na dvacet korun. Sestava klubu je zatím v jednání.

Informace v tomto článku jsou aktuální, ale některé se mohou ještě do konce srpna změnit. Jedno je jasné, Most bude hrát hokej a bude bojovat o postup do druhé ligy, kam měl tuto sezonu spadnout, nakonec ale kvůli financím bude hrát Ústecký přebor, kde se střetne s Kadaní a Litoměřicemi B, Roudnicí nad Labem, Louny a Lovosicemi.

Reklama


Žádné komentáře v článku HOKEJ V MOSTĚ: Druhá liga nebude, Most si zahraje kraj

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Hokej

HOKEJ: Most doma nezvládl zápas s Chomutovem a skončila mu sezóna

Mostečtí hokejisté přivítali ve čtvrtém osmifinálovém utkání tým Chomutova. Úvod zápasu však nezvládli a po pár minutách prohrávali již 0:3. […]

„Znovu musíme nasadit montérky a fárat!“ popisuje brankař Mosteckých Lvů Lukáš Hosnedl

Ve středu Most vybojoval na ledě Chomutova první bod v sérii a snížil tak stav na 2:1 pro Chomutov. Dnes […]

HOKEJ: Paráda! Most přehrál Chomutov! Série se tak vrátí do A-benet arény!

Mostečtí hokejisté dnes na ledě Chomutova bojovali jako lev a dokázali zápas uhrát na svou stranu a vyhrát. Po výsledku […]

×