JUDO: Most byl na posledním turnaji roku úspěšný. Domů z Teplic si vezl 35 medailí

19. 12. 2023 17:00 - | Ostatní, Sport, Zajímavosti

V neděli 17. prosince 2023 se zúčastnili judisté 15. ZŠ Most posledního letošního turnaje, ten se konal v Teplicích a jednalo se o vánoční turnaj. Pro Most byl velice úspěšný, když dokázal ukořistit hned 35 medailí (12 zlatých, 15 stříbrných a 8 bronzových). Všechny děti se moc snažily a makaly co to šlo.

Výsledky:

1.místo: Kendziurová Saša, Kratochvíl Václav, Tsedendamba Hišgé, Tsedendamba Bujka, Pražáková Sofie, Raichlová Magda, Procházka Roman, Petříková Celi, Borák David, Prokešová Zuzka, Perez Ihzak a Keplová Karča.

2.místo: Čvančarová Bára, Raichl Albert, Burda Štěpán, Fürstová Sofie, Pařízek Lukáš, Lžičař Pavel, Kendziura Michal, Prokešová Viki, Novák Teodor, Herink Pepa, Solnař Albert, Kolda Lukáš, Čvančarová Eliška, Myagmarsuren Tugy a Kratochvíl Vláďa.

3.místo: Lindner Leontýna, Blechová Karča, Ugii Sára, Šimera Eliot, Aulík Tobiáš, Hudák Adam, Nemčeková Eliška, a Nemček Vojta.

ReklamaDalší v kategorii Ostatní

ZAJÍMAVOST: Miroslav Donutil navštívil mostecké kino Kosmos

Ve čtvrtek 16. května vyprodal populární herec, bavič a vypravěč Miroslav Donutil mostecké kino Kosmos, kde uspořádal besedu a pobavil […]

ZAJÍMAVOST: Pěvecký sbor 11. ZŠ odehrál koncert v oseckém klášteře

Ve středu, 15. května se uskutečnil poslední veřejný koncert pěveckých sborů z 11. základní školy v Mostě. Pro svoje poslední […]

TIPY NA VÍKEND: Slavnost vína, fandění hokejistům nebo finále v házené

Je tu další víkend a s ním i naše další tipy kam vyrazit. Věříme, že si i tentokrát dokážete vybrat […]

×