„Když budeme šlapat jako jeden tým, tak se můžeme dostat hodně vysoko“ říká Havelka

18. 11. 2021 11:00 - | Hokej, Sport

Litvínov letos opět nezačal sezónu přesně podle představ, i tak hráči na ledě dávají do zápasu vše. Před sezónou oznámil klub, že letos je jasným cílem postoupit do play-off a i když to nevypadalo vůbec dobře, možná přeci jen se začne dařit, třeba tomu pomůže nový trenér Růžička. „Zatím to není úplně podle našich představ ale doufám že se to v průběhu sezóny zlepší. Start jsme měli slušný, pak ale přišla série proher, která neměla po psychické stránce vůbec dobrý vliv.“ popisuje litvínovský Martin Havelka, který je momentálně na lavičce zraněných hráčů. „Posílil jsem celek Litoměřic a bohužel jsem zápas nedohrál kvůli zranění kolene. Musel jsem na operaci, která dopadla dobře, jen si bohužel, tak 2 měsíce nezahraji.“ popisuje zklamaně Havelka.

Tým Litvínova před sezónou také dost posílil, zatím se však nedaří podle představ. „Myslím si, že máme dost silný kádr a když budeme šlapat jako jeden tým, tak se můžeme dostat hodně vysoko. Jsme na dobré cestě, udělat v této sezóně úspěch. Snad si začneme více věřit, to by nás mělo posunout na lepší místa v tabulce.“ popisuje dál zkušený Havelka, který si dřív zahrál také za momentálně již zaniklý HC Most.

Letos tomu nenapomáhá ani epidemiologická situace a vládní nařízení, díky kterým se snížila návštěvnost na domácích zápasech. „Jako jeden z mála odchovanců mě návštěvnost a přístup fanoušků hodně mrzí. Nemyslím tím samozřejmě všechny, jen ty co sedí doma a nepřijdou nám pomoci na stadion. Litvínov byl vždycky známý tím, že měl nejlepší fanoušky v lize a bouřlivou atmosféru na stadionu. Je mi z toho smutno ale zároveň bych chtěl  poděkovat těm, co nám věří a podporují nás za každé situace.“ doplňuje Martin Havelka, kterého na stadion chodí podporovat i rodina.

Další zápas odehrají hráči Litvínova již tento pátek 19.listopadu od 17:30, kdy přivítají na domácím zimním stadionu Ivana Hlinky zkušenou Mladou Boleslav, která je v tabulce na 4.místě. Souboj si tak můžete užít přímo na stadionu. Přijďte podpořit hráče k veledůležitým bodům! Foto: Ilustrační.

Reklama


Další v kategorii Hokej

ESPORT: Most postoupil do semifinále ligy Rehoc. Bojuje i v RNM lize

Mostečtí esport hokejisté si letos vedou v ligách skvěle. Až na ligu 6v6, kde se krčí ve spodní části tabulky, […]

ESPORT: Most uctil památku zesnulé hráčky Emmie

Ve středu 29. března 2023 zemřela po dlouhé nemoci esportová brankařka s přezdívkou Emmie_Hor, která hrála za tým Taifun Hybridi. […]

OBRAZEM: V mostecké A-benet aréně probíhá další Easter Lions Cup kategorie U13 a U16

V mostecké A-benet aréně byl dnes slavnostně zahájen další mládežnický mezinárodní turnaj hokejistů s názvem Easter Lions Cup 2023. Turnaje […]

×