25. června 2026 Svátek má: Ivan
Reklama
Zajímavosti

Město Most podpořilo pokračování těžby uhlí v lomu Bílina

Tomáš Urban
1 min čtení
Město Most podpořilo pokračování těžby uhlí v lomu Bílina

Zastupitelstvo města Mostu odsouhlasilo pokračování těžby uhlí v lomu Bílina. Součástí podpory je vznik dobývacího prostoru Braňany VII o rozloze šestnácti fotbalových hřišť.

Pokračování těžby v lomu Bílina bylo schváleno do roku 2035 a souhlasila s ním většina zastupitelů. Společnosti Severočeské doly, tak vyšlo město vstříc.


Sdílejte tento článek

Další z rubriky Zajímavosti

Všechny články