Mezi Mostem a Litvínovem se střetl automobil s cyklistou

4. 7. 2016 10:57 - | Krimi

Dopravní policie vyšetřuje okolnosti dopravní nehody, která se stala v sobotu dne 2. července 2016 v 04.40 hodin na silnici I/27 u obce Záluží.

Řidič osobního vozu značky Renault jel po této komunikaci ve směru od Mostu na Litvínov, když u výjezdu z obce Záluží  se střetl s cyklistou, který jel na jízdní kole ve směru od Litvínova na Most. Ke střetu vozu a kola došlo údajně v jízdním pruhu, kde jelo osobní vozidlo. Při nehodě cyklista utrpěl těžké zranění a byl převezen do nemocnice. Řidič se podrobil zkouškám na návykové látky, které byly negativní. U cyklisty nebyla dechová zkouška provedena. Škodu policie odhadla na 30 000 korun. Míra zavinění je předmětem dalšího šetření.

“Na místě nehody měli být dva svědci, kteří krátce po střetu z místa odjeli. Policisté by uvítali jejich svědectví. Mohou se přihlásit na lince tísňového volání 158.“ popisuje policejní mluvčí Ludmila Světláková.

ReklamaŽádné komentáře v článku Mezi Mostem a Litvínovem se střetl automobil s cyklistou

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Krimi

Policisté stále hledají mladou ženu z Mostu. Neviděli jste ji?

Policisté pátrají po mladé ženě z Mostecka, na kterou bylo dne 18. září 2023 vyhlášeno pátrání. Od té doby o […]

FOTO: U Obrnic došlo k nehodě dvou osobních vozidel. Na místo letěl i vrtulník

Dnes dopoledne došlo na silnici I/13 u Obrnic k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Na místo letěl i zdravotnický vrtulník. […]

STALO SE: Mladík u mosteckého nádraží omdlel. Místo pomoci byl okraden o telefon a sluchátka

Mostecká vyšetřovatelka zahájila trestní stíhání 25letého muže ze spáchání přečinu krádeže. Ten se o prázdninách dopustil opravdové nelidskosti. Ve večerních […]

×