Motoristé řídili i přes dva zákazy řízení

6. 5. 2021 18:56 - | Krimi

O tom, že někteří řidiči nerespektují zákony, svědčí tři případy, které řešila mostecká a hamerská policie. V Janově na Litvínovsku hlídka hamerských policistů tento týden v nočních hodinách zastavila ke kontrole řidiče osobního vozidla tovární značky Ford. Šetřením na místě hlídka zjistila, že řidič má vyslovené dva platné zákazy řízení, které porušil. Policisté 37letého řidiče z obce na Litvínovsku zadrželi a následně mu sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

I 25letý motorista z Teplicka, který řídil škodovku v mostecké ulici Mozartova, má dle zjištění policistů hlídkové služby od roku 2015 do roku 2022 dva platné zákazy řízení všech motorových vozidel vydané soudem v Mostě.

Na policii skončil i 34letý řidič z Mostu. I ten měl dle šetření mosteckých policistů řídit osobní vůz přesto, že má až do roku 2023 platný zákaz řízení z rozhodnutí soudu. Mostečan byl posléze řešen ve zkráceném přípravném řízení sdělením podezření ze spáchání trestného činu.

Reklama


Žádné komentáře v článku Motoristé řídili i přes dva zákazy řízení

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Krimi

AKTUÁLNĚ: Nehoda dvou osobních vozidel v ulici Zdeňka Štěpánka

Právě teď se zdržíte v ulici Zdeňka Štěpánka. Důvodem je nehoda dvou osobních vozidel. Jedno vozidlo skončilo v lampě, druhé […]

AKTUÁLNĚ: V Záluží se střetlo osobní vozidlo s kamionem

Právě teď projíždějte s opatrností mezi Mostem a Litvínovem, přesněji v Záluží u chemických závodů, kde se na kruhovém objezdu […]

STALO SE: Pro vážně zraněnou osobu po pádu z okna letěl zdravotnický vrtulník

Dnes kolem 18. hodiny v ulici Vítězslava Nezvala došlo k pádu osoby z okna jednoho z panelových domů. Na místo […]

×