Na mostecké Matyldě bude triatlon

27. 7. 2016 12:05 - | Sport

Plavání, horské kolo a běh – tři kombinace (triatlonu), které si můžete vyzkoušet o letních prázdninách v Mostě, ve sportovním areálu Matylda. Přesný datum je sobota, 23. července 2016.

Pro ty nejmenší (0-11let) je připraven triatlon na velmi symbolických vzdálenostech.

Ti starší (12-15 let), už mají o něco více plavání, kola i běhu, ale pořád je to ve vzdálenostech, které zvládne každý kluk či holka.Dětské triatlony jsou pod patronací Tomáše Slavaty a jeho Nadace.

Lehce sportující veřejnost (16-100 let), která má ráda pohyb v přírodě – si může okusit tratě SPRINT triatlonu: 300m plavání + 15km na horském kole + 3 km běhu.

Ti zdatnější (18-100 let), už mohou poměřit síly s těmi nejlepšími a postavit se na start varianty CLASSIC: 1,2km plavání + 30km na horském kole + 10km běhu. Varianta CLASSIC je i Mistrovstvím České Republiky v Cross Triathlonu 2016, ale to nebrání účasti komukoliv z veřejnosti.

A pokud máte okolo sebe v práci, doma, sportovní nadšence, kteří zrovna nezvládnou všechny disciplíny – můžete sestavit ŠTAFETU, kdy jeden plave, druhý jede na kole a třetí běží. Varianta ŠTAFETA je možná jak pro závod SPRINT, tak i CLASSIC.

Plavecká část se odehrává na Matyldě, cyklistika na Resslu a běžecká část opět na Matyldě.

ReklamaŽádné komentáře v článku Na mostecké Matyldě bude triatlon

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Sport

FOTO: Mostecká výprava zazářila na mistrovství světa v Inline krasobruslení

Na mistrovství světa a Světovém poháru v inline krasobruslení 2024 v Itálii zazářily české bruslařky z Mostu. Po týdnu stráveném […]

FOTO: Autodrom přivítal prázdninový Zeknova Carboniacup

Ve středu zavítal do Mostu letos už podruhé Zeknova Carboniacup, kde se představilo přes 100 jezdců, a hlavně skupina A […]

CHYSTÁ SE: Středeční den bude patřit na Autodromu závodům Carboniacup

Zeknova Carboniacup přivítá letos podruhé město Most a při letošním prvním závodu bylo krásné počasí, tak doufáme, že vydrží i […]

×