Národní sportovní agentura, Česká unie sportu i hejtman Ústeckého kraje podporují The Most Fest

23. 7. 2022 15:26 - | Kultura, Ostatní, Sport

Srpnový festival The Most Fest, který se uskuteční u jezera Most, je v regionu hojně podporován. Získal také hned několik záštit, a to od kraje i sportovních agentur. Hlavní záštitu udělil hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller.

Záštitu získal festival The Most Fest také od Národní sportovní agentury. Úkolem Národní sportovní agentury je vytvoření podmínek a podpory pro sport dětí a mládeže a jejich trenéry, dospělých a pro další rozvoj sportu. Agentura funguje i na mezinárodním měřítku, spolupracuje se sportovními organizacemi z jiných zemí a i s nadnárodními organizacemi v rámci oblasti sportu a jeho reprezentace.

Další záštitu udělila Česká unie sportu. Česká unie sportu je český spolek, který sdružuje sportovní a tělovýchovné svazy s celostátní působností. Garantem za Českou unii sportu je Vladislav Papranec. Hlavním posláním ČUS je vytvářet optimální podmínky ke sportovní činnosti ve sportovních klubech, tělovýchovných jednotách a národních sportovních svazech. Festival je také velkým podporovatelem sportu, proto pro všechny členy České unie sportu poskytnul padesátiprocentní bonus na vstupném.

Netradiční sportovně-hudební festival proběhne u mosteckého jezera v termínu od 11. do 14. srpna. Zažije barevný běh Rainbow Run i závod Dračích lodí. Vyroste tu i snowpark se sjezdovkou, na které profesionální lyžaři a snowboardisté předvedou své umění v exhibicích včetně ukázek akrobatického lyžování a snowboardingu. Kromě vodních atrakcí si návštěvníci užijí i exhibice v bojové aréně, ve které se představí zápasníci včetně kategorie smíšených bojových umění MMA. Připraven je také bohatý kulturní program. Návštěvníci se mohou těšit na přední kapely, DJ i divadelní spolky.

The Most Fest podporuje město Most a také vlastník pozemku Diamo, odštěpný závod PKÚ.

ReklamaDalší v kategorii Kultura

CHYSTÁ SE: Letiště v Panenském Týnci hostí oblíbený Truck Week. Dorazí stovky kamionů

Už tento víkend 31. května 2024 – 2. června 2024 se uskuteční na letišti v Panenském Týnci další ročník akce […]

OBRAZEM: Edward Kelley se znovu pokusil utéct. Tradiční akci přálo počasí i návštěvnost

V sobotu 25. května 2024 se uskutečnil druhým rokem netradičně u mosteckého oblastního muzea galerie v Mostě další ročník dne […]

OBRAZEM: Městská policie uspořádala i letos zábavný den pro celou rodinu

V areálu dětského dopravního hřiště v ulici Zdeňka Fibicha se v neděli 26. května 2024 konal již tradiční den pro […]

×