NÁŠ TIP: V Panenském Týnci se uskuteční tuning sraz Car Wars

28. 6. 2021 14:29 - Tomáš Urban | Tipy na výlet

Foto: Mirek Rada

Po roce opět začnou znovu na letišti v Panenském Týnci burácet motory vozidel všech značek. Jedna z největších celorepublikových tuning akcí, znovu zavítá do Panenského Týnce. Kde se přes víkend 9-11. července, sejdou milovníci všech upravených vozidel. Víkend nabídne bohatý doprovodný program například v podání sobotního koncertu rappera Rest, na hlavním podiu, který bude největším lákadlem akce. Velkou zábavou pak patří pro návštěvníky, měřené i volné sprint závody vlastních vozidel.

Nebude chybět, ale ani občerstvení, kterého je každoročně dostatek, kolotoče, stanování, cirkus stan, party autobus, sobotní ceremoniál Hall of fame, který patří mezi hlavní scénu tuningové soutěže v kategorii STREET a PROFI, Night tuning nebo driftování vozů, které pořádá zase každoročně skupina Czech Drift Series. K hodně úspěšným pak patří také Trotlparáda, ve které porota bude vyhodnocovat nejoriginálnější vozidla, které se na přehlídce objeví.

Vstupné vyjde na celý víkend 350,- korun, vozidla mají vjezd zdarma. V sobotu od 18. hodiny pak platí zlevněné vstupné 250,- korun. Mostecká Vlaštovka patří mezi mediální partnery akce.

Reklama


Žádné komentáře v článku NÁŠ TIP: V Panenském Týnci se uskuteční tuning sraz Car Wars

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Tipy na výlet

TIPY NA VÍKEND: Farmářské trhy, dračí lodě nebo slavnosti

Je tu další víkend, s ním i naše další tipy, díky kterým se můžete rozhodnout kam se podívat za kulturou […]

TIPY NA VÍKEND: Trhy, poutě, koncerty nebo divadelní představení

Je před námi další víkend a s ním naše tipy, ve kterých si můžete vybrat, kam tentokrát vyrazíte. Metalový koncert v Rokáči […]

Poslední letošní koncert na Loučkách. Zazpívá Eva Farna. Koncerty se pak přesunou do Atticu

Na Loučkách v Litvínově se odehraje letošní poslední koncert. V areálu zakončí letošní letní sezónu známá zpěvačka Eva Farna. Vstupenky […]

×