O víkendu odehráno celkem osm zápasů DRFG Mostecké ligy

13. 9. 2016 11:15 - | Sport

Foto: Fotbal Most

Jedním úplným a jedním neúplným kolem zahájila tento víkend DRFG Mostecká liga svou poprázdninovou část. V sobotu se účastníci ligy utkali celkem třikrát a v neděli bylo odehráno kompletní čtrnácté kolo, tedy pět utkání.

Prvním sobotním střetem byl zápas mezi FC Jeptišky a Hospodou ULITA. V tomto utkání zvítězily Jeptišky 5:2 po nerozhodném poločase 1:1. Útok vítězů zajišťoval především Jaroslav Horský (2+1). Dvěma kanadskými body ho doplňovali Daniel Rulf a Jakub Zaspal (oba 1+1). Oba góly poražených vsítil Karel Horák.

Následovala demolice týmu FC Gunners Most ze strany úřadujících mistrů, Gamblers Most. Ti Gunners porazili v poměru 15:4. Šesti kanadskými body se blýskli Ladislav Kešner (5+1), Adam Koudelka (4+2) a Michal Macháček (2+4). Výrazněji ještě bodoval David Macko (1+4). Za poražené pálili Dušan Marušík a Jiří Milčinský (oba 2+0). Hned třikrát jim asistoval Filip Kosman (0+3). V okamžiku závěrečného hvizdu by nikoho nenapadlo, že na oba týmy čekají v neděli zápasy se zcela opačnými konci.

Třetím zápasem soboty bylo utkání mezi Old Bridge a GMS Most. To skončilo jednoznačným vítězstvím GMS v poměru 10:0. Hned šest gólů vítězů zajistil Matěj Procházka (4+2). Čtyřmi kanadskými body se k němu připojili Petr Hrach a Jiří Mentlík (oba 3+1) a Jakub Černý (0+4). Vychytanou nulou se blýskl Slavomír Švácha.

Nedělní program zahájilo utkání mezi FC Katalánci SWAG a Gamblers Most. Gambleři hrající bez střídání sice ještě dokázali vyhrát první poločas 1:3, ale v tom druhém jim již došly síly a nebyli schopni dále odolávat kvalitě Katalánců. Ti tak nakonec zvítězili 7:4 a již podruhé v této sezóně tak dokázali, že ani Gamblers Most nejsou neporazitelní. Ofenzivu vítězů táhla především jejich posila z týmu Old Bridge, Michal Broskovics, která bodovala hned pětkrát (5+0). Výrazněji bodovali ještě Ondřej Kobylák (1+3) a Jaroslav Holman (1+2). Za poražené třikrát body bral Adam Koudelka (1+2).

Následoval těsný souboj mezi Hospodou ULITA a Inseminátors FC. Ten pro sebe v poměru 3:2 získali Inseminátors a to díky střelcům Miroslavovi Braumovi, Jiřímu Pejcharovi a Janovi Pyskatému (všichni 1+0). Za ULITU pálili Vladimír Běhavý a Stanislav Levý (oba 1+0). Třetí zápas dne proti sobě postavil FC Levels a FC Jeptišky. Ty zvítězily 10:6, když po prvním poločase 6:1 poněkud polevily. Téměř všechny góly vítězů nesou podpis Marka Olaha (5+4). Pětkrát bodoval Jakub Zaspal (3+2) a čtyřikrát Antonín Fišer (1+3). Za Levels po třech kanadských bodech brali Martin Nechvapil (3+0) a Martin Strasburger (1+2).

Předposledním utkáním dne byl střet mezi GMS Most a proOFFICE. Zpočátku korektně hrané utkání bylo bohužel v druhé půli poznamenáno zvýšenou nervozitou a hned pěti vyloučenými. Samotné skóre zápasu se zastavilo na hodnotě 3:2 pro GMS. Dvakrát přesně mířil Michal Pilař (2+0) a jednou Erik Laurich (1+0). Za poražené odpovídali Jaroslav Hrvol a Filip Těšitel (oba 1+0). Posledním zápasem nedělního čtrnáctého kola bylo střetnutí mezi FC Gunners Most a Old Bridge. V něm Gunners zaznamenali nejvyšší vítězství své historie a brali tři body za jasnou výhru 11:2. Hned šestkrát bodoval Dušan Marušík (4+2). Po třech kanadských bodech si ještě připsali Dušan Marušík mladší a Jan Zajačik (oba 2+1). Za Old Bridge skórovali Pavel Klárman (1+1) a Tomáš Zetka (1+0).

Aktuálně jsou v čele ligového pelotonu FC Jeptišky s jedenáctibodovým náskokem na Gamblers Most (ti ale mají dva odložené zápasy k dobru). Na bronzové pozici jsou Inseminátors FC.  Do čela kanadského bodování poskočil Adam Koudelka (28+16) z Gamblers Most. Za ním je jeho spoluhráč Ladislav Kešner (23+21) a trojici nejlepších uzavírá Jakub Hruštinec z FC Jeptišky (16+17).  Nejlepšími střelci jsou aktuálně Adam Koudelka (28 gólů) před Ladislavem Kešnerem (23) a dvojicí Martin Boček z Inseminátors FC a Michal Broskovics z FC Katalánci SWAG (oba 20). Těm, kdo góly připravují, vévodí Ladislav Kešner (21 asistencí) před svým spoluhráčem z Gamblers Most Davidem Mackem (18) a Jakubem Hruštincem (17).

Třemi nejlepšími gólmany ligy jsou po čtrnácti kolech Václav Šlégr z FC Jeptišky (průměr 2,44 obdrženého gólu na zápas) před Ondřejem Bírem z Gamblers Most (2,5) a Ondřejem Murckem z Hospody ULITA (2,6). Příští víkend má před sebou liga sobotní patnácté kolo a nedělní domácí zápas proti Blanensku v rámci celostátní DRFG Superligy malého fotbalu.

Více informací na www.fotbal-most.cz.


ReklamaŽádné komentáře v článku O víkendu odehráno celkem osm zápasů DRFG Mostecké ligy

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Sport

CHYSTÁ SE: Matylda v neděli ožije dalším ročníkem Krušnoman triathlonu

V neděli 28. července 2024 se na mostecké Matyldě uskuteční další ročník tradičního závodu Krušnoman Cross Triathlon Most. Závodníci nejprve […]

OBRAZEM: Na Autodromu padl traťový i divácký rekord během letošního žhavého víkendu mistrovství světa superbiků

O víkendu se na mosteckém okruhu odehrálo šesté kolo MOTUL FIM Superbike World Championship, které přilákalo rekordní počet návštěvníků a […]

ZAJÍMAVOST: Umělý trávník na Souši se dočkal výměny. Hotovo bude do konce prázdnin

Na Souši začala tento týden výměna hřiště s umělým trávníkem. Investiční akce města Most by měla být hotová do konce […]

×