OBRAZEM: Chomutov hostí hororový Cirkus Ohana. Nová show je senzační

29. 4. 2023 17:54 - | Kultura, Tipy

Až do 8. května 2023, můžete na chomutovském Kamenném vrchu navštívit první hororový cirkus v České Republice s názvem Ohana. Ten nabídne špičkovou show plnou strachu a akrobacií. „Připravili jsme scénu s výběrem výkonů asijských i evropských umělců. Samozřejmě nechybí hororový klaun Špína, který si připravil a nastudoval nové akce, u kterých diváci nebudou tušit, co s nimi zrovna udělá. Chybět nebude i náš sprostý pink klaun Hugo s jeho pořádnou dávkou interakce s diváky.“ popisuje Mates Brešťák.

Pokud nestihnete navštívit cirkus v Chomutově, tak od 11.-20. května 2023 svou show cirkus nabídne obyvatelům města Karlovy Vary. Vstupenky na představení, jsou v distribuci na Ticketportal nebo osobně na pokladně.

Start představení je o všední dny od 19. hodiny a v neděli od 17. hodiny. V úterý pak show má pauzu. Show je vhodná pro publikum starší 10 let.

Foto: Tomáš Urban

ReklamaDalší v kategorii Kultura

CHYSTÁ SE: V Galerii Teplice se uskuteční v říjnu oblíbený čokoládový festival

O víkendu 13. až 15. října se v Galerii Teplice koná tradiční Čokoládový Festival! Nejsladší víkend v Teplicích je tu! Přijďte […]

OBRAZEM: Travesti show Scandalladies bavila Nový Obzor

Hana Zagorová, Marie Rottrová, skupina Holki a mnoho dalších, bylo k vidění v pátek 22. září 2023 v mosteckém Novém […]

AKTUÁLNĚ: V mosteckém Radničním parku slaví senioři svůj svátek. Probíhají i francouzské trhy

Právě teď slaví senioři v mosteckém Radničním parku svůj svátek. Společně se svátkem probíhají také francouzské trhy. Francouzští prodejci nabízejí […]

×