OBRAZEM: Letošní Mostecká Slavnost nabídla špičkový kulturní program pro celou rodinu

12. 9. 2022 16:22 - | Kultura

O víkend 9. a 10. září se v areálu přesunutého kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě uskutečnila po dvouroční odmlce letošní očekávaná Mostecká Slavnost. Nabídla opravdu bohatý kulturní i doprovodný program plný soutěží, koncertů, stánkového prodeje, hasičských slavností, otevření Billa sadu, sportzóny, vystoupení Tanečního studia Kamily Hlaváčikové, vyhlídkových letů vrtulníkem, prohlídky kostela a mnoho dalšího.

Hudební program probíhal na třech scénách, na kterých se za celý víkend vystřídalo desítky interpretů jako byla například zpěvačka Olga Lounová, Slza, Jelen, No Name, Pekař, Ben Cristovao, Monkey Bussines, Ivan Mládek, Ine Kafe, Prago Union, Trautenberk a mnoho dalších! Každý si tak letos našel to své. Program trochu kazilo počasí, které bylo opravdu jako na houpačce.

V sobotu pak byl přichystán tradiční slavnostní průvod v čele s primátorem města Mostu. Průvodu se zůčastnila také dechová kapela, mažoretky, zástupci sportovních klubů, hasiči a samozřejmě Mostečané.

Reklama


Další v kategorii Kultura

CHYSTÁ SE: V Litvínově bude oblíbený festival jídla

V neděli 2. dubna provoní náměstím Míru v Litvínově vůně dobrého jídla, bude se tu totiž konat oblíbený Food festival. […]

OBRAZEM: Central hostil druhý sportovní den. Představilo se například krasokolečkování

Po loňském úspěchu opět Magistrát města Most ve spolupráci s nákupním centrem Central Most pořádají druhý ročník Sportovních dnů. Dnes […]

CHYSTÁ SE: V pátek Rokač Vinohrady hostí kapelu Doriss

Mostecký hudební spolek vás zve v pátek 31. března večer na koncert do Rokáče Vinohrady. Před pár lety dala parta […]

×