OBRAZEM: Letošní Mostecká Slavnost nabídla špičkový kulturní program pro celou rodinu

12. 9. 2022 16:22 - | Kultura

O víkend 9. a 10. září se v areálu přesunutého kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě uskutečnila po dvouroční odmlce letošní očekávaná Mostecká Slavnost. Nabídla opravdu bohatý kulturní i doprovodný program plný soutěží, koncertů, stánkového prodeje, hasičských slavností, otevření Billa sadu, sportzóny, vystoupení Tanečního studia Kamily Hlaváčikové, vyhlídkových letů vrtulníkem, prohlídky kostela a mnoho dalšího.

Hudební program probíhal na třech scénách, na kterých se za celý víkend vystřídalo desítky interpretů jako byla například zpěvačka Olga Lounová, Slza, Jelen, No Name, Pekař, Ben Cristovao, Monkey Bussines, Ivan Mládek, Ine Kafe, Prago Union, Trautenberk a mnoho dalších! Každý si tak letos našel to své. Program trochu kazilo počasí, které bylo opravdu jako na houpačce.

V sobotu pak byl přichystán tradiční slavnostní průvod v čele s primátorem města Mostu. Průvodu se zůčastnila také dechová kapela, mažoretky, zástupci sportovních klubů, hasiči a samozřejmě Mostečané.

Reklama


Další v kategorii Kultura

AKTUÁLNĚ: Ve Strupčicích probíhají Slavnosti česneku

Právě teď probíhá v obci Strupčice již třetí ročník Slavností česneku společně se Svatováclavskou poutí. Nechybí tak plno stánků s […]

CHYSTÁ SE: V Mostě se uskuteční třetí ročník největší deskoherní akce v širokém okolí

Tento víkend se v Oblastním muzeu a galerie v Mostě, uskuteční již třetí ročník oblíbené akce nejen pro děti s […]

OBRAZEM: Deštivé počasí kazilo středeční Svatomichaelskou slavnost

Ve středu 28. září 2022, se v Litvínově konala každoroční tradiční Svatomichaelská slavnost. Letos však konání kazil déšť, i tak […]

×