OBRAZEM: Letošní Souš Cup ovládla dvojice Miraj a Beneš

14. 9. 2021 16:00 - Tomáš Urban | Sport, Tenis

V neděli 12.září se na dětském hřišti v Souši u Mostu, sešli amatérští tenisté při příležitosti 8.ročníku turnaje ve čtyřhře zvaný Souš Cup. Plánované sobotní pořádání bylo nakonec přesunuto na neděli kvůli nepříznivému počasí.

Turnaj nabídl opět zajímavé tenisové momenty, občerstvení ve formě domácího guláše a zajímavých hodnotných cen. Nechyběla možnost vedlejšího zabavení stolním tenisem a stolním hokejem. Na první místo pak čekal putovní pohár. Letos se opět sešlo šest dvojic a formou losování si každý vylosoval svého spoluhráče.

Pro první místo si došla zkušená dvojice David Miraj a Marek Beneš. Druhé místo Josef Karas a Luboš Urban. Třetí příčku pak Jiří Stulák a Igor Kulhánek. Čtvrtá skončila dvojice Filip Vršecký a Roman Pátek. Pátá pak Petr Vršecký a Miroslav Štěrba. Šestá Tomáš Urban a Josef Bohata.

„Organizace turnaje byla velmi náročná, ale vše se zvládlo včas připravit. Letošní ročník jsme kvůli počasí museli odložit na neděli, při které nám počasí přálo. Dle ohlasů všech účastníků, se turnaj velmi líbil. Budeme se těšit na příští rok.“ popisuje hrající pořadatel turnaje Luboš Urban.

Reklama


Další v kategorii Sport

HÁZENÁ: Most ve druhém poločase udolal Zlín

Házenkářky Mostu se v sobotním zápase MOL ligy střetly na domácí palubovce s týmem ze Zlína. V prvním poločase se […]

HOKEJ: Litvínov prohrál po třetí v řadě. Dnes nestačil na Spartu

Hokejistům Litvínova se opět nedaří, dnes si po napjatém zápase nepřipisují ani jeden bod, pouze další prohru. Již potřetí v […]

HÁZENKÁŘSKÝ VÍKEND: Ženy i muži odehrají domácí utkání. Přijďte je podpořit!

Víkend nabídne zajímavé házenkářské momenty, o které by jste asi neměli přijít. Sobota nabídne zápas žen DHK Baník Most proti […]

×