OBRAZEM: Městské divadlo zahájilo „Léto na Hněvíně“ představením Baron Prášil

24. 5. 2021 19:10 - | Kultura

Mostecký Hněvín se v neděli 23.5.2021 proměnil v divadelní scénu. Městské divadlo Most tímto představením zahájilo divadelní léto na Hněvíně, bude probíhat až do 27. září. Představení jménem 3 ženy mělo v pátek zahájit léto na Hněvíně, ale kvůli technickým problémům, se muselo přesunout. Stejně tak dopadlo sobotní představení s názvem Hráči. Představení se neobešlo bez aktuálně platných opatřeních v rámci pořádání kulturních akcí. Návštěvník musel splnit alespoň jednu podmínku: 14 dní od ukončeného očkování, 90 dní od prodělání onemocnění COVID 19, negativní POC antigenní test ne starší než 72 hodin, nebo negativní PCR test ne starší 7 dní, u dětí do 6 let není testování požadováno. K ochraně dýchacích cest, bylo nutné po celou dobu akce mít nasazený respirátor.

Na programu jsou připravena během celého léta i další zajímavá představení, jako je například Noc na Karlštejně, D´Artagnan, Lotrando a Zubejda, Golem, Sluha dvou pánů, 3 ženy, Hráči, Tři Čuníci nezbedníci, Sněhurka a sedm trpaslíků, Rychlý jako pírko aneb Dobří holubi se vracejí.

Příští víkend se konají další představení:

Pátek 28.5.2021 20:00 – Baron Prášil

Sobota 29.5.2021 20:00 – 3 ženy

Neděle 30.5.2021 20:00 – Hráči

Vstupenky jsou v prodeji pouze na pokladně divadla platbou v hotovosti. Pro rezervaci volejte na telefon 777313298 nebo pište na email: propagace@divadlo-most.cz.

ReklamaŽádné komentáře v článku OBRAZEM: Městské divadlo zahájilo „Léto na Hněvíně“ představením Baron Prášil

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Kultura

TIPY NA VÍKEND: Hokej, divadelní představení nebo tradiční trhy

Je tu další víkend a s ním i naše další tipy kam vyrazit. Věříme, že si i tentokrát vyberete. Míša […]

OBRAZEM: Centrum Litvínova se zaplnilo lidmi. Konal se další ročník Svatomichaelské slavnosti

Ve čtvrtek 28. září 2023 se v Litvínově konala další každoroční tradiční Svatomichaelská Slavnost. Nabídla opět zajímavý kulturní program, který […]

FOTO: V Radničním parku se konalo zábavné odpoledne pro celou rodinu s názvem Pohádkování

V neděli 24 .září 2023 se v Radničním parku vedle mosteckého magistrátu konala akce pro děti s názvem Pohádkování. Na […]

×