OBRAZEM: Na letišti v Panenském Týnci se konal letošní první tuning sraz Car Wars

24. 5. 2023 19:18 - | Ostatní, Zajímavosti

Milovníci vozidel všech značek, se přes víkend 19.-21.května sešlo tradičně na letišti v Panenském Týnci. Letošní první tuning sraz Car Wars přilákal do areálu několik tisíc návštěvníků. Jelikož se Mostecká Vlaštovka stala mediálním partnerem akce, přinášíme vám rozsáhlou fotogalerii z průběhu celé akce.

Přes nabitý program, který byl připraven na celý víkend, si mohli návštěvníci užít například volné i měřené sprinty, trotlparádu, Hall of Fame, lety vrtulníkem nebo night tuning. Největším lákadlem však byl koncert známého rapera Adama Chlpíka, pod uměleckým jménem Rest, který vystoupil v sobotu hodinu před půlnocí.

Každý návštěvník měl možnost si postavit stan a strávit na akci celý víkend, což je již tradičně u každého zvykem. Nechyběl prodej chutného občerstvení, zábavní atrakce nebo cirkusový party stan, ve kterém se představil DJ Daniel Rakaczký, Kolda a Andrea Pomeje.

O zajímavou podívanou v podívanou se postarala parta od Czech Drift Series. Protože počasí přálo, měli diváci možnost sledovat driftování vozů přes celý víkend. Milovníci vozidel všech značek, se přes víkend 9. až 11. července sešlo tradičně na letišti v Panenském Týnci. Letošní první tuning sraz Car Wars přilákal do areálu několik tisíc návštěvníků. Jelikož se Mostecká Vlaštovka stala mediálním partnerem akce, přinášíme vám rozsáhlou fotogalerii a video z průběhu celé akce.

Přes nabitý program, který byl připraven na celý víkend, si mohli návštěvníci užít například volné i měřené sprinty, trotlparádu, Hall of Fame nebo night tuning. Největším lákadlem však byl koncert Daniela Šafaříka, který vystoupil v sobotu hodinu před půlnocí.

Každý návštěvník měl možnost si postavit stan a strávit na akci celý víkend, což je již tradičně u každého zvykem. Nechyběl prodej chutného občerstvení, zábavní atrakce nebo cirkusový party stan. Novinkou pak bylo úspěšné demoliční derby, které okořenilo sobotní nabitý program.

O zajímavou podívanou v podívanou se postarala parta od Czech Drift Series. Protože počasí přálo, měli diváci možnost sledovat driftování vozů přes celý víkend.

Foto: Tomáš Urban

ReklamaDalší v kategorii Ostatní

OBRAZEM: Centrum Litvínova se zaplnilo lidmi. Konal se další ročník Svatomichaelské slavnosti

Ve čtvrtek 28. září 2023 se v Litvínově konala další každoroční tradiční Svatomichaelská Slavnost. Nabídla opět zajímavý kulturní program, který […]

POZVÁNKA: Hvězda světových přehlídek na automobilovém festivalu The Most CLASSIC

Stylové vyvrcholení sezóny pro všechny milovníky motorsportu a historických vozů se blíží. Setkání a výstava klasických automobilů The Most Classic […]

ŘIDIČI POZOR! V Mostě na silnici I/13 dojde k zahájení rekonstrukce dalších dvou úseků

V Mostě bude pokračovat rekonstrukce silnice I/13 na dalších úsecích. Od pondělí 2. října se uzavře výjezd z okružní křižovatky […]

×