OBRAZEM: Páteční Mostecká Slavnost nabídla program pro všechny generace. V sobotu pokračuje

9. 9. 2023 0:46 - | Kultura, Tipy, Zajímavosti

V pátek 8. září 2023 v odpoledních hodinách začala u mosteckého Děkanského kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě dvoudenní Mostecká Slavnost, která patří každoročně mezi největší události roku.

Nabitý páteční program nabídl na třech pódiích například koncert Vojty Nedvěda, Vypsané Fixy, Morčat na útěku, Majka Spirita, Davida Kollera, Harlej a mnoho dalších. Nechyběl tradiční lunapark a desítky stánků s občerstvením.

Sobotní ještě více nabitý program nabídne nejprve tradiční průvod mažoretek, sportovních klubů, hudebníků v čele s primátorem městem ke kostelu, kde odstartuje druhý den slavností. Připraveny budou také soutěže pro děti u kostelního jezera, představení mosteckých klubů a opět program na třech pódiích. Tentokrát se mohou návštěvníci slavností těšit například na Adama Ďuricu, Simu, Jakuba Smolíka, Paulieho Garanda, Gaiu Messiahu, Mirai, Horkýže Slíže, Ewu Farnou, kapelu Krucipusk a mnoho dalších!

Foto: Tomáš Urban a Zdeněk Kovařík

ReklamaDalší v kategorii Kultura

CHYSTÁ SE: V Galerii Teplice se uskuteční v říjnu oblíbený čokoládový festival

O víkendu 13. až 15. října se v Galerii Teplice koná tradiční Čokoládový Festival! Nejsladší víkend v Teplicích je tu! Přijďte […]

OBRAZEM: Travesti show Scandalladies bavila Nový Obzor

Hana Zagorová, Marie Rottrová, skupina Holki a mnoho dalších, bylo k vidění v pátek 22. září 2023 v mosteckém Novém […]

AKTUÁLNĚ: V mosteckém Radničním parku slaví senioři svůj svátek. Probíhají i francouzské trhy

Právě teď slaví senioři v mosteckém Radničním parku svůj svátek. Společně se svátkem probíhají také francouzské trhy. Francouzští prodejci nabízejí […]

×