OBRAZEM: Požár bytu v Dobnerovce zaměstnal několik hasičských jednotek

6. 4. 2022 18:50 - | Krimi

Dnes odpoledne byl nahlášen v ulici M. G. Dobnera požár bytu v panelovém domě bloku 385. Na místo se ihned vydalo pět hasičských jednotek, několik policistů i záchranáři.

Požár se naštěstí hasičům povedl brzy uhasit, ale vyžádal si několik nadýchaných lidí, kteří zamířili do nemocnice. Z domu bylo vyneseno také několik psů, kteří byli také převezeni k ošetření, jeden však dle svědků požár nepřežil.

„Mohu potvrdit, že tři lidé byli převezeni s lehkým nadýcháním kouře do mostecké nemocnice k ošetření.“ popisuje tiskový mluvčí zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník.

Sídliště v ulici M. G. Dobnera, se v době zásahu rychle zaplnilo. Strážníci tak museli dohlížet na bezpečnost přihlížejících občanů a celého zásahu hasičů, kteří museli použít i výškovou techniku.

Reklama


Další v kategorii Krimi

AKTUÁLNĚ: Hoří opět komunální odpad na skládce Celio

Právě teď zasahují hasiči na skládce Celio v Růžodolu. Zde hoří komunální odpad. Na místě zasahuje několik hasičských jednotek. Vyhlášen […]

AKTUÁLNĚ: V ulici Hutnická hoří byt. Na místě jsou hasiči

V ulici Hutnická v Mostě hoří byt v bloku 365. Na místě je několik hasičských jednotek a policisté. Ulice je […]

AKTUÁLNĚ: Na silnici I/15 směrem na Louny se převrátilo vozidlo

Právě teď zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému u nehody vozidla, které zatím z nezjištěných důvodů skončilo na střeše. Nehoda […]

×