Druhý festivalový den u jezera Most odstartovalo velkolepé slavnostní zahájení, které proměnilo hlavní pódium v působivou audiovizuální show. Návštěvníci si užili světelné efekty, projekce, pyrotechniku i energickou hudbu, která symbolicky otevřela další večer největšího drum & bassového festivalu na světě.
Po slavnostním zahájení právě probíhá živé vystoupení australské skupiny Pendulum. Ještě během dnešní noci se na hlavní scéně představí také očekávaný společný set Camo & Krooked B2B Mefjus, následovat budou Netsky, Koven a Youphoria, kteří budou bavit návštěvníky až do brzkých ranních hodin.
Atmosféra v zaplněném areálu znovu potvrzuje, že Let It Roll patří mezi nejvýznamnější světové festivaly elektronické hudby a i letos přilákal do Mostu tisíce fanoušků z desítek zemí světa.














Foto: Tomáš Urban



Komentáře