OBRAZEM: V Centralu se točilo kolo štěstí

16. 5. 2021 18:00 - | Kultura

Foto: Tomáš Urban

Přes celý víkend 14.–16. 5. 2021 se v OC Central Most točilo kolo štěstí a zákazníci za nákupy mohli získat hodnotné ceny! Podmínkou účasti v soutěži bylo ukázat účtenku z jakéhokoliv obchodu OC Central Most, a to v hodnotě alespoň 1 000,- korun. Dále bylo potřeba mít staženou mobilní aplikaci Central Club. Zákazníci mohli vyhrát poukazy a dárky z obchodů ALPINE PRO, Deichmann, Lagarto Café, Levné knihy, Marionnaud, Datart a mnoha dalších! Kdo aplikaci nainstalovanou neměl, obsluha Centralu mu ráda s jejím stažením pomohla.

Tím ale odměny od Centralu ještě nekončí, stále můžete soutěžit o hodnotné ceny, a to až do 30. května v aplikaci CENTRAL CLUB, tak si ji nezapomeňte stáhnout!

Výhry z aplikace budou k vyzvednutí do 4. června ve všední dny v čase 12:00–16:30 na infostánku OC, který je dočasně přesunut z důvodu rekonstrukce do prostor naproti Klenoty Aurum v 1. NP. Více o aktuální soutěži naleznete na webových stránkách OC Central Most zde.

ReklamaŽádné komentáře v článku OBRAZEM: V Centralu se točilo kolo štěstí

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Kultura

TIPY NA VÍKEND: Hokej, divadelní představení nebo tradiční trhy

Je tu další víkend a s ním i naše další tipy kam vyrazit. Věříme, že si i tentokrát vyberete. Míša […]

OBRAZEM: Centrum Litvínova se zaplnilo lidmi. Konal se další ročník Svatomichaelské slavnosti

Ve čtvrtek 28. září 2023 se v Litvínově konala další každoroční tradiční Svatomichaelská Slavnost. Nabídla opět zajímavý kulturní program, který […]

FOTO: V Radničním parku se konalo zábavné odpoledne pro celou rodinu s názvem Pohádkování

V neděli 24 .září 2023 se v Radničním parku vedle mosteckého magistrátu konala akce pro děti s názvem Pohádkování. Na […]

×