OBRAZEM: V Centralu se točilo kolo štěstí

16. 5. 2021 18:00 - | Kultura

Foto: Tomáš Urban

Přes celý víkend 14.–16. 5. 2021 se v OC Central Most točilo kolo štěstí a zákazníci za nákupy mohli získat hodnotné ceny! Podmínkou účasti v soutěži bylo ukázat účtenku z jakéhokoliv obchodu OC Central Most, a to v hodnotě alespoň 1 000,- korun. Dále bylo potřeba mít staženou mobilní aplikaci Central Club. Zákazníci mohli vyhrát poukazy a dárky z obchodů ALPINE PRO, Deichmann, Lagarto Café, Levné knihy, Marionnaud, Datart a mnoha dalších! Kdo aplikaci nainstalovanou neměl, obsluha Centralu mu ráda s jejím stažením pomohla.

Tím ale odměny od Centralu ještě nekončí, stále můžete soutěžit o hodnotné ceny, a to až do 30. května v aplikaci CENTRAL CLUB, tak si ji nezapomeňte stáhnout!

Výhry z aplikace budou k vyzvednutí do 4. června ve všední dny v čase 12:00–16:30 na infostánku OC, který je dočasně přesunut z důvodu rekonstrukce do prostor naproti Klenoty Aurum v 1. NP. Více o aktuální soutěži naleznete na webových stránkách OC Central Most zde.

Reklama


Žádné komentáře v článku OBRAZEM: V Centralu se točilo kolo štěstí

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další v kategorii Kultura

AKTUÁLNĚ: Ve Strupčicích probíhají Slavnosti česneku

Právě teď probíhá v obci Strupčice již třetí ročník Slavností česneku společně se Svatováclavskou poutí. Nechybí tak plno stánků s […]

CHYSTÁ SE: V Mostě se uskuteční třetí ročník největší deskoherní akce v širokém okolí

Tento víkend se v Oblastním muzeu a galerie v Mostě, uskuteční již třetí ročník oblíbené akce nejen pro děti s […]

OBRAZEM: Deštivé počasí kazilo středeční Svatomichaelskou slavnost

Ve středu 28. září 2022, se v Litvínově konala každoroční tradiční Svatomichaelská slavnost. Letos však konání kazil déšť, i tak […]

×