OBRAZEM: V Mostě se připravuje na vánoce. Víme letošní novinky!

10. 11. 2021 7:52 - | Ostatní, Zajímavosti

Most se začal připravovat na blížící se vánoční svátky. Po městě tak rozmisťují pracovníci vánoční ozdoby, které letos budou nejvíce zdobit centrum města. Chystají se také novinky, které letos na obyvatele čekají. „Novinkou bude určitě osvětlení hotelu Cascade a boční vstup z Centralu směrem k náměstí.“ popisuje náměstek primátora Marek Hrvol, který potvrdil spolupráci s vedením OC Central Most.

Vánoční ozdoby nebudou opět chybět na lampách po celém městě, na mosteckém magistrátu, divadle nebo stromy v ulici Třída Budovatelů. „Prakticky nebude chybět nic, na co jsou občané zvyklí.“ doplňuje Hrvol.

Letošní vánoční výzdoba včetně instalace vyjde město Most na více jak 3 miliony korun. Město už se ohlíží i za vánočním stromem „V tuto chvíli máme 3 varianty vánočních stromů a vybíráme, který je nejhezčí.“ dodává náměstek Hrvol.

Reklama


Další v kategorii Ostatní

CHYSTÁ SE: Softballisté doma odehrají finále extraligy s Břeclaví

V sobotu 8. října 2022, se v areálu Ovčín bude konat finále extraligy mužů v softballu. Mostečtí přivítají na domácí […]

OBRAZEM: V Radničním parku se slavnostně zahájila letošní kampaň Říjen pro neziskovky

V pondělí 3. října 2022, se v mosteckém Radničním parku slavnostně zahájil letošní ročník tradiční kampaně Říjen pro neziskovky. Nabitý […]

FOTO: V Mostě se konal třetí ročník největší deskoherní akce. Účast byla veliká

O víkend 1. a 2. října 2022, se v Oblastním muzeu a galerie v Mostě, uskutečnil již třetí ročník oblíbené […]

×