POZOR! Policisté se zaměří na rychlost u škol. Proto nohu z plynu

27. 8. 2022 9:15 - | Krimi, Ostatní

S příchodem září obnovuje Městská policie Litvínov preventivní měření rychlosti v blízkosti základních škol. Řidiči musí počítat s tím, že zvláště na začátku školního roku bývají děti více roztěkané. „V blízkosti škol budou před začátkem školního roku opět instalovány dopravní značky povolující maximální rychlost jízdy 30 km/h. Měření rychlosti nemá být represivní akcí, ale hlavně preventivní. Řidiči si musí zvyknout, že v době před osmou hodinou ranní se v okolí škol musí pohybovat obezřetněji a dát si větší časovou rezervu,“ podotýká velitel Městské policie Litvínov Martin Klika. Na bezpečí dětí u přechodů přes silnici v blízkosti škol dohlížejí také asistentky prevence kriminality.

Školní rok začíná ve čtvrtek 1. září. Základní školy v Podkrušnohorské ulici (3. ZŠ), v Ruské ulici, ZŠ Litvínov-Hamr a ZŠ Litvínov-Janov mají odloženo zahájení školního roku na pondělí 5. září.

ReklamaDalší v kategorii Krimi

AKTUALIZUJEME: Nezletilá osoba se zranila na kole. Do Javorové ulice tak letěl zdravotnický vrtulník

Dnes odpoledne zasahovalo několik složek Integrovaného záchranného systému u úrazu nezletilé osoby, která se zranila na jízdním kole v ulici […]

AKTUÁLNĚ: Nehoda tří vozidel komplikuje dopravu v Čepirohách

Právě teď se zdržíte v Čepirohách u šachty. Zde došlo k nehodě tří vozidle, která tak komplikuje dopravu. Na místě […]

STALO SE: Na silnici I/13 se stala dnes nehoda dvou osobních vozidel

STALO SE: Na silnici I/13 se stala dnes nehoda dvou osobních vozidel Dnes po 13. hodině došlo na silnici I/13 […]

×