POZVÁNKA: Do Chomutova přijede hororový Cirkus Ohana. Nabídne novou show!

18. 4. 2023 9:50 - | Kultura, Ostatní, Tipy

Už v pátek 27. dubna 2023, dorazí do nedalekého Chomutova první Český hororový cirkus Ohana. Ten přiveze zcela novou show s názvem Poslední Nádech. Program plný symbolů problematiky lidstva v postapokalypse. Téma show diváky přenese do momentu katastrofy lidstva a její boj o přežití. Střídat se bude morální zásada a prostředky civilizace jak ustát nový život a ukořistit tak pro sebe to nejdůležitější s poznáním nových znetvořených bytostí. Pro každého může zpočátku tento symbol představovat něco jiného, nicméně v závěru pochopí, co je tím nejdůležitějším.

„Připravili jsme scénu s výběrem výkonů asijských i evropských umělců. Samozřejmě nechybí hororový klaun Špína, který si připravil a nastudoval nové akce, u kterých diváci nebudou tušit, co s nimi zrovna udělá. Chybět nebude i náš sprostý pink klaun Hugo s jeho pořádnou dávkou interakce s diváky.“ popisuje Mates Brešťák.

V Chomutově cirkus Ohana bude od 27. dubna do 6. května 2023. Start představení je o všední dny od 19. hodiny a v neděli od 17. hodiny. V pondělí a úterý pak show má pauzu. Show je vhodná pro publikum starší 10 let. Vstupenky v distribuci na Ticketportal nebo osobně na pokladně. Vlaštovka chystá soutěž o vstupenky!

Foto: Cirkus Ohana

ReklamaDalší v kategorii Kultura

CHYSTÁ SE: V Galerii Teplice se uskuteční v říjnu oblíbený čokoládový festival

O víkendu 13. až 15. října se v Galerii Teplice koná tradiční Čokoládový Festival! Nejsladší víkend v Teplicích je tu! Přijďte […]

OBRAZEM: Travesti show Scandalladies bavila Nový Obzor

Hana Zagorová, Marie Rottrová, skupina Holki a mnoho dalších, bylo k vidění v pátek 22. září 2023 v mosteckém Novém […]

AKTUÁLNĚ: V mosteckém Radničním parku slaví senioři svůj svátek. Probíhají i francouzské trhy

Právě teď slaví senioři v mosteckém Radničním parku svůj svátek. Společně se svátkem probíhají také francouzské trhy. Francouzští prodejci nabízejí […]

×