POZVÁNKA: Do Chomutova přijede hororový Cirkus Ohana. Nabídne novou show!

18. 4. 2023 9:50 - | Kultura, Ostatní, Tipy

Už v pátek 27. dubna 2023, dorazí do nedalekého Chomutova první Český hororový cirkus Ohana. Ten přiveze zcela novou show s názvem Poslední Nádech. Program plný symbolů problematiky lidstva v postapokalypse. Téma show diváky přenese do momentu katastrofy lidstva a její boj o přežití. Střídat se bude morální zásada a prostředky civilizace jak ustát nový život a ukořistit tak pro sebe to nejdůležitější s poznáním nových znetvořených bytostí. Pro každého může zpočátku tento symbol představovat něco jiného, nicméně v závěru pochopí, co je tím nejdůležitějším.

„Připravili jsme scénu s výběrem výkonů asijských i evropských umělců. Samozřejmě nechybí hororový klaun Špína, který si připravil a nastudoval nové akce, u kterých diváci nebudou tušit, co s nimi zrovna udělá. Chybět nebude i náš sprostý pink klaun Hugo s jeho pořádnou dávkou interakce s diváky.“ popisuje Mates Brešťák.

V Chomutově cirkus Ohana bude od 27. dubna do 6. května 2023. Start představení je o všední dny od 19. hodiny a v neděli od 17. hodiny. V pondělí a úterý pak show má pauzu. Show je vhodná pro publikum starší 10 let. Vstupenky v distribuci na Ticketportal nebo osobně na pokladně. Vlaštovka chystá soutěž o vstupenky!

Foto: Cirkus Ohana

ReklamaDalší v kategorii Kultura

FOTO: Zpěvačka Sima opět zaplnila mostecký Nový Obzor

V pátek 19. dubna 2024 dorazila do mosteckého Nového Obzoru známá zpěvačka ze Slovenska Simona Hégerová, která vystupuje na pódiu […]

OBRAZEM: Benedikt hostil další ročník Dnů Vína

Na Benediktu se letos konal již dvanáctý ročník tradiční akce známé jako Dny vína. Ty probíhaly 18. a 19. dubna […]

CHYSTÁ SE: Kapelu Mirai čeká v létě speciální turné po republice. Festival zamíří i do Mostu

Kapela Mirai vyrazí v létě na své speciální letní turné po republice a město Most je jedním ze čtrnácti měst […]

×