POZVÁNKA: Mostecká Vlaštovka oslaví výročí ve velkém stylu!

2. 6. 2023 16:57 - | Kultura, Tipy, Zajímavosti

Už v neděli 4. června 2023 od 12:00 se v areálu Louček v Litvínově uskuteční dětský den na podporu Konto Našeho Srdce HC Verva Litvínov. Při této příležitosti oslaví zpravodajský portál Mostecká Vlaštovka již 10 let od vzniku a to společně s litvínovským klubem Attic, který taktéž slaví 10 let od založení. Aby tomu nebylo málo, slaví také sám areál Loučky a to 20 let.

Připraven je tak zajímavý kulturní a sportovní program pro děti a dospělé! Ten nabídne například vystoupení dětského baviče Hopsíka, Tanečního studia Kamily Hlaváčikové, kouzelníka PetraFixe a gymnastiky Sokol Jiřetín. Podvečerní program nabídne pak koncert North Big Bandu Litvínov, kapely Koradoband, Highland, zazpívá také zpěvák Martin Maxa a na závěr zahraje skupina Support Lesbiens.

Od oběda ale nebudou chybět ani soutěže pro děti o chutné ceny o které se postará čtrnáct sportovních klubů a organizací, fotokoutek a prodej popcornu nebo cukrové vaty. Zdarma bude pak připraveno malování na obličej, skákací hrady a za dobrovolné vstupné se budou moci děti projet na koních.

Chybět nebude ani autogramiáda házenkářek DHK Baník Most, hokejistů HC Verva Litvínov nebo YouTuberů Kovyho a Fiziho.

Vstupné vyjde na místě na 190,- korun (Dospělá osoba + dítě), děti a ZTP mají vstupné zdarma, stejně tak vlastníci pernamentky HC Verva Litvínov. Parkování v areálu není kvůli kapacitě parkoviště možné.

Po celý den bude také probíhat veřejná sbírka charitativního projektu Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov, a.s. na podporu malé bojovnice Kačenky Zíkové z Litvínova.

Kačenka trpí dětskou mozkovou obrnou, která jí omezuje v jejím pohybu. Chůze Kačence dělá obrovské problémy a proto se Konto našeho srdce společně s redakcí mostecké Vlaštovky rozhodlo tuto malou bojovnici podpořit a za vybrané finanční prostředky jí zakoupit speciální intenzivní rehabilitaci v léčebném zařízení Klimkovice. Tuto léčebnu Kačenka navštěvuje už několik let a po každém turnusu je blíž ke svému snu, proběhnout se se svou zdravou sestřičkou Anežkou.

Přispět můžete libovolnou částkou do pokladničky označenou logem Konta našeho srdce HC VERVA Litvínov. Pomůžete tak Kačence Zíkové k jejímu podzimnímu běhu v léčebně Klimkovice.

ReklamaDalší v kategorii Kultura

CHYSTÁ SE: V Galerii Teplice se uskuteční v říjnu oblíbený čokoládový festival

O víkendu 13. až 15. října se v Galerii Teplice koná tradiční Čokoládový Festival! Nejsladší víkend v Teplicích je tu! Přijďte […]

OBRAZEM: Travesti show Scandalladies bavila Nový Obzor

Hana Zagorová, Marie Rottrová, skupina Holki a mnoho dalších, bylo k vidění v pátek 22. září 2023 v mosteckém Novém […]

AKTUÁLNĚ: V mosteckém Radničním parku slaví senioři svůj svátek. Probíhají i francouzské trhy

Právě teď slaví senioři v mosteckém Radničním parku svůj svátek. Společně se svátkem probíhají také francouzské trhy. Francouzští prodejci nabízejí […]

×