Práce v ulici Čsl. armády u gymnázia, si vyžádají dopravní omezení

8. 6. 2021 6:21 - | Ostatní

Od loňského jara probíhá v lokalitě u gymnázia v ulici Čsl. armády stavebně i dopravně náročná stavba, která má za cíl vyměnit původní poruchový vodovod a popraskanou kanalizaci pro zhruba 300 napojených obyvatel. Práce si vyžádají dopravní omezení, všem provozovnám v dotčené lokalitě bude umožněno zásobování po individuální dohodě se zhotovitelem. Důvodem jsou práce při přepojování z provizorního povrchového vodovodu na nové vodovodní řády.

Obyvatele tak čeká pracovní ruch až do nočních hodin. Bude se jednat o dva až tři pracovních dny, kdy hluk brusek a svářeček zasáhne dobu nočního klidu. Práce zde proběhnou v termínu do 9. června 2021. Žádáme tímto občany o trpělivost a pochopení. Promyšlená koordinace tak má za cíl nejen zkrácení doby, která způsobuje komplikace v dopravě, stavební hluk a prašnost, ale souvisí s tím i finanční úspora. Stavbu koordinuje Severočeská vodárenská společnost se statutárním městem Most, které po skončení vodohospodářské části díla provede kompletní obnovu povrchů.

„Všem obyvatelům se předem omlouváme za případné potíže a nepříjemnosti spojené se stavebním ruchem, zvýšenou prašností a hlukem. Odměnou všem pak bude bezporuchová dodávka kvalitní pitné vody, odkanalizování splašku a plynulá doprava po nové komunikaci.“ popisuje město na svém webu.

Reklama


Žádné komentáře v článku Práce v ulici Čsl. armády u gymnázia, si vyžádají dopravní omezení

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další v kategorii Ostatní

CHYSTÁ SE: Softballisté doma odehrají finále extraligy s Břeclaví

V sobotu 8. října 2022, se v areálu Ovčín bude konat finále extraligy mužů v softballu. Mostečtí přivítají na domácí […]

OBRAZEM: V Radničním parku se slavnostně zahájila letošní kampaň Říjen pro neziskovky

V pondělí 3. října 2022, se v mosteckém Radničním parku slavnostně zahájil letošní ročník tradiční kampaně Říjen pro neziskovky. Nabitý […]

FOTO: V Mostě se konal třetí ročník největší deskoherní akce. Účast byla veliká

O víkend 1. a 2. října 2022, se v Oblastním muzeu a galerie v Mostě, uskutečnil již třetí ročník oblíbené […]

×