PROGRAM NA LOUČKÁCH: Víme na co se můžete letos těšit!

2. 5. 2023 17:03 - | Kultura, Tipy

Koncertní sezóna se blíží a ta na Loučkách v Litvínově bude letos opravdu nabitá. Každoročně navštíví Loučky za celou sezónu desítky tisíc lidí. Láká je nabitý kulturní program pro celou rodinu. Letošní sezónu zahájí Loučky, které slaví již 20. Let, koncertem skupiny Čechomor, který se uskuteční 19. května 2023. Následovat bude koncert Divokého Billa v sobotu 3. června 2023. Hned v neděli 4. června 2023, se v areálu uskuteční dětský den, který bude zároveň oslavou 10. Let Mostecké Vlaštovky a klubu Attic. Další víkend a to v sobotu 10. června 2023 zaplní areál stovky veteránů, bude se tu konat další ročník již tradičního srazu veteránů. V pátek 30. června 2023, rozezní Loučky zpěvák Michal David. Následovat bude Rockový festival s názvem Rock In Litvínov, který se uskuteční 8. července 2023. 15. července bude poté v areálu druhý ročník Naplnofestu. Aby festivalů na Loučkách nebylo málo, tak 12. srpen 2023 bude patřit FolkFestu. Sezónu na Loučkách poté ukončí akce Mystery Loučky, kde zahraje několik zajímavých Djs.

Bez partnerů, by se akce na Loučkách v takovém rozsahu nemohli konat, proto je potřeba zde partnery zmínit. Generální partner je skupina SEVEN. Hlavní partneři: Mostecká Montážní a.s., Rekrea Jesenice s.r.o., OKS Montáže s.r.o. Teplice, Greiner packaging, IPSUM trade. Mediální partneři: Mostecká Vlaštovka, E-Mostecko, Hitrádio FM.

ReklamaDalší v kategorii Kultura

OBRAZEM: Edward Kelley se znovu pokusil utéct. Tradiční akci přálo počasí i návštěvnost

V sobotu 25. května 2024 se uskutečnil druhým rokem netradičně u mosteckého oblastního muzea galerie v Mostě další ročník dne […]

OBRAZEM: Městská policie uspořádala i letos zábavný den pro celou rodinu

V areálu dětského dopravního hřiště v ulici Zdeňka Fibicha se v neděli 26. května 2024 konal již tradiční den pro […]

FOTO: Pohádkové Minitechnohraní lákalo do zahrady domova pro seniory Astra

V sobotu 25. května 2024 mohli malí šikulové a malé šikulky zavítat na zahradu domova pro seniory Astra. Zde si […]

×