ŠPRTEC: V Litvínově vítězem regionálního turnaje Matyáš Vaníček

25. 4. 2022 12:54 - | Ostatní, Sport

V sobotu 23. dubna, v den sedmého výročí zisku mistrovského titulu hokejovým klubem Litvínova, se utkali stolní hokejisté právě v Litvínově. „Původně jsme v tento den měli hrát v Praze, pořadatelé ale turnaj zrušili. Zatímco jiné kluby mají příští týden ligové zápasy, my máme volno a vznikla by nám dlouhá pauza, tak jsme uspořádali aspoň regionální turnaj,“ říká Michal Justra z BHC Most. „A protože hokejistům Litvínova v klubu fandíme, odehráli jsme turnaj jako připomenutí tohoto jejich úspěchu,“ dodává.

Turnaj proběhl pod názvem „Slavíme Den Chezy“ v ZŠ Jeřabinka v Litvínově – Hamru za účasti dvou desítek hráčů z Mostu a Litvínova. Zvítězil Matyáš Vaníček, na druhém místě, po vzájemné remíze s vítězem a těsně na pomocné body, skončil Jan Krmenčík. Třetí byl Jan Matuščín.
Další turnaj, opět regionální úrovně Expres, je naplánován na pátek 6. května. Hrát se bude ve Středisku volného času v Mostě.

BILLIARD-HOCKEY ŠPRTEC – VÝSLEDKY

Slavíme Den Chezy – Litvínov – Český pohár Expres: 1. Matyáš Vaníček, 2. Jan Krmenčík, 3. Jan Matuščín, 4. Lukáš Michálek, 5. Ondřej Frýba (všichni BHC StarColor Most), atd. Foto – BHC Most: Šprtcový turnaj v Litvínově

Reklama


Další v kategorii Ostatní

FOTO: V Horním Jiřetíně se rozsvítil letošní vánoční strom

V pátek 9. prosince 2022, se konalo v obci Horní Jiřetín rozsvícení vánočního stromu. Od 16. hodin byl pro děti […]

TIPY NA VÍKEND: Čertovská show, hokej a vánoční trhy

Je tu další víkend a sním i naše další tipy kam vyrazit. Doufáme, že si i tentokrát vyberete! Vánoční trhy […]

ŠPRTEC: Dalibor Sem z Mostu se stal žákovským mistrem republiky

Jihomoravské Mutěnice hostily o víkendu mistrovství republiky v billiard-hockeyi s pořadovým číslem 42. Mostecký šprtec zde měl početné zastoupení a řadu medailových […]

×