STALO SE: Muž v Mostě nalezl německý ruční granát

5. 8. 2022 11:16 - | Krimi

Strážnici městské policie Most řešili situaci, kdy je muž informoval, že nalezl německý ruční granát. Přivolaný policejní pyrotechnik uvedenou munici bezpečně zajistil a zjistil, že se jednalo o nefunkční repliku, která neobsahuje výbušninu. Kamery i občané pomáhali strážníkům odhalit přestupce, kteří odkládali objemný odpad ke kontejnerům. Všichni zaplatili pokutu 2000 Kč a nábytek si odnesli zpět domů. Řidič jezdil na pivo autem a opakovaně usedal za volant pod vlivem alkoholu. Při činu ho zachytily kamery a strážníci ho předali policistům.

Strážníci zajistili také 4 osoby, po kterých pátrala Policie ČR. Dvě z nich strážníci dobře znali. Hledaný mladistvý na sebe sám upozornil krádeží v OBI. Strážníci také zajistili dva sedmnáctileté chlapce, kteří byli na útěku z výchovného ústavu. Oba se snažili utéct i před strážníky, ti je museli dostihnout a použít donucovací prostředky. Všechny hledané osoby strážníci předali Policii ČR.

ReklamaDalší v kategorii Krimi

AKTUALIZUJEME: Nezletilá osoba se zranila na kole. Do Javorové ulice tak letěl zdravotnický vrtulník

Dnes odpoledne zasahovalo několik složek Integrovaného záchranného systému u úrazu nezletilé osoby, která se zranila na jízdním kole v ulici […]

AKTUÁLNĚ: Nehoda tří vozidel komplikuje dopravu v Čepirohách

Právě teď se zdržíte v Čepirohách u šachty. Zde došlo k nehodě tří vozidle, která tak komplikuje dopravu. Na místě […]

STALO SE: Na silnici I/13 se stala dnes nehoda dvou osobních vozidel

STALO SE: Na silnici I/13 se stala dnes nehoda dvou osobních vozidel Dnes po 13. hodině došlo na silnici I/13 […]

×