STALO SE: Muž vyhrožoval na Resslu těhotné přítelkyni nožem. Pak ji způsobil bodnou ránu

12. 3. 2024 11:00 - | Krimi

Mostecký vyšetřovatel zahájil trestní stíhání 25letého muže ze spáchání přečinů ublížení na zdraví a nebezpečného vyhrožování. Tomu klade za vinu, že začátkem minulého týdne na Reslu nejprve slovně a pak i fyzicky napadl svoji partnerku. Obviněný vůbec nehleděl na to, že poškozená je v pokročilém stádiu těhotenství. Muž ji měl při hádce nejprve uhodit. Tím ale neskončil. Stíhaný vzal do ruky nůž, kterým šermoval před obličejem bránící se ženy. Ta se bála o svoje zdraví, protože jí agresor při slovní rozepři vyhrožoval zabitím. Vyšetřovatel viní muže z Hrobu také za to, že způsobil napadené bodnou ránu na lýtku. Až tehdy celý incident skončil. I přestože se obviněný začal ihned omlouvat a snažil se zastavit krvácení, žena musela vyhledat lékařské ošetření v nemocnici, kde byla hospitalizována.

„Za ublížení na zdraví a vyhrožování těžkou újmou si může stíhaný vysloužit v případě odsouzení až pětiletý trest odnětí svobody. Horní hranice trestu je zvýšená, protože čin měl způsobit na těhotné ženě.“ popisuje tiskový mluvčí Policie ČR Václav Krieger.

ReklamaDalší v kategorii Krimi

AKTUALIZUJEME: Nezletilá osoba se zranila na kole. Do Javorové ulice tak letěl zdravotnický vrtulník

Dnes odpoledne zasahovalo několik složek Integrovaného záchranného systému u úrazu nezletilé osoby, která se zranila na jízdním kole v ulici […]

AKTUÁLNĚ: Nehoda tří vozidel komplikuje dopravu v Čepirohách

Právě teď se zdržíte v Čepirohách u šachty. Zde došlo k nehodě tří vozidle, která tak komplikuje dopravu. Na místě […]

STALO SE: Na silnici I/13 se stala dnes nehoda dvou osobních vozidel

STALO SE: Na silnici I/13 se stala dnes nehoda dvou osobních vozidel Dnes po 13. hodině došlo na silnici I/13 […]

×