STALO SE: Na třináctce vozidlo srazilo člověka, zraněním na místě podlehl

10. 3. 2022 21:16 - | Krimi

Dnes okolo 20. hodiny se stala na silnici I/13 směrem na Bílinu (Před odbočkou na Obrnice) nehoda vozidla s chodcem. Řidič vozidla ve tmě zřejmě chodce nezahlédl a ve vysoké rychlosti ho srazil. I když se účastníci nehody společně se zdravotnickou záchrannou službou a policisty snažili sraženého člověka oživit, bohužel marně. „Na místě došlo bohužel ke srážce vozidla s chodcem, který utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl.“ popisuje tiskový mluvčí zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník. Co chodec ve večerních hodinách na místě dělal, není zatím jasné. Silnice byla na několik minut uzavřena, směrem na Bílinu se tak tvořila kolona.

Není to však poprvé, kdy na třináctce pobíhal chodec v černém oblečení. Před necelým měsícem se pod Hněvínem směrem na Litvínov pohyboval nebezpečně sobě i svému okolí chodec, který způsobil nehodu několika vozidel, toho policie na místě stačila zadržet.

I vy s Vlaštovkou můžete tvořit aktuální zpravodajství z Mostu, Litvínova a okolí! Stačí aktuální dění vyfotit a poslat nám! Děkujeme!

Reklama


Další v kategorii Krimi

AKTUÁLNĚ: U Libčevsi se stala nehoda dvou osobních vozidel

Právě teď vyšetřují dopravní policisté nehodu na křižovatce z Mostu u Libčevsi. Došlo zde k nehodě dvou osobních vozidel, které […]

STALO SE: Ranní tragická nehoda kamionu s chodcem u Kopist, si vyžádala jednu osobu

Dnes v ranních hodinách se na silnici I/27 mezi Mostem a Litvínovem u odbočky na Kopisty stala tragická nehoda nákladního […]

AKTUÁLNĚ: Dopravní nehoda zastavila dopravu z Mostu do Litvínova

Právě teď neprojedete z Mostu do Litvínova v obou směrech na hlavní silnici I/27 . U odbočky k Celiu zde […]

×