Tento víkend nepojedou tramvaje. Čeká je výluka

13. 5. 2021 13:35 - | Ostatní

Foto: Tomáš Urban

Od soboty 15. května 2021 od 4:00 do neděle 16. května 2021 do 23:15 hodin dojde k výluce provozu tramvajových linek č. 2 a 4 po celé jejich trase. V uvedenou dobu tedy nebude provozována žádná tramvajová doprava.

Linka č. 2:
První spoj náhradní autobusové dopravy jede z Mostu, Velebudická v sobotu 15. května 2021 ve 4:32
První spoj náhradní autobusové dopravy jede z Mostu, nádraží v sobotu 15. května 2021 ve 4:41

Linka č. 4:
První spoj náhradní autobusové dopravy jede z Mostu, Dopravní podnik v sobotu 15. května 2021 ve 4:02
První spoj náhradní autobusové dopravy jede z Litvínova, Citadela v sobotu 15. května 2021 ve 4:12

Trasa náhradní autobusové dopravy:
Autobus za linku č. 2 pojede z Mostu, Rudolická, zastávka linky č. 30, dále jede do zastávky linky č. 16, Most, TESCO a podél kolejí až do Mostu, zimní stadion, zastávka náhradní autobusové dopravy. Dále zajíždí po tramvajovém pásu do zastávek Most, sportovní hala, Most, obchodní dům PRIOR, Most, 1. náměstí a Most, Čs. mládeže. Poté sjíždí z tramvajového pásu do zastávky Most, Dopravní podnik (zastávka linky č. 31) a dále podél kolejí do Mostu, Severografia (zastávka náhradní dopravy) a do Mostu, Velebudická, kde staví v zastávce linky č. 25 v otočce. Zpět jede po stejné trase. Autobusy náhradní dopravy budou označeny číslem linky 2 a cedulí Náhradní autobusová doprava.
Autobus za linku č. 4 pojede z Litvínova, Citadela z otočky tramvají ulicí Podkrušnohorská a S. K. Neumanna do zastávky náhradní dopravy Litvínov, stadion, dále jede Žižkovou ulicí do zastávky Litvínov, Technické služby. V Litvínově, poliklinika staví v zastávce náhradní dopravy a dále Litvínov, obchodní dům, zastávka náhradní dopravy a Litvínov, nádraží, zastávka náhradní dopravy. Dále staví ve všech zastávkách náhradní dopravy až do Záluží, Chemopetrol, zastávka náhradní dopravy u otočky. Ze Záluží, Chemopetrol jede podél kolejí a staví ve všech zastávkách náhradní dopravy až do Mostu, zimní stadion, zastávka náhradní autobusové dopravy. Dále zajíždí po tramvajovém pásu do zastávek Most, sportovní hala, Most, obchodní dům PRIOR, Most, 1. náměstí a Most, Čs. mládeže. Poté sjíždí z tramvajového pásu do zastávky Most, Dopravní podnik, (zastávka linky č. 31). Zpět jede po stejné trase. Autobusy náhradní dopravy budou označeny číslem linky 4 a cedulí Náhradní autobusová doprava.
Zastávky Litvínov, U dílen – oba směry a Litvínov, Bánské stavby – směr Most, jsou zrušeny.

V noci ze soboty 15. května 2021 na neděli 16. května 2021 probíhá nadále výluka provozu celé tramvajové linky č. 40.
Za tramvajovou linku č. 40 bude zajištěna náhradní autobusová doprava v plném rozsahu. Autobus náhradní dopravy bude označen číslem linky 40 a cedulí Náhradní autobusová doprava.

Zastávky Litvínov, U dílen – oba směry a Litvínov, Bánské stavby – směr Most, jsou zrušeny.

V noci ze soboty 15. května 2021 na neděli 16. května 2021 probíhá nadále výluka provozu celé tramvajové linky č. 40.
Za tramvajovou linku č. 40 bude zajištěna náhradní autobusová doprava v plném rozsahu. Autobus náhradní dopravy bude označen číslem linky 40 a cedulí Náhradní autobusová doprava.

ReklamaŽádné komentáře v článku Tento víkend nepojedou tramvaje. Čeká je výluka

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Ostatní

ZAJÍMAVOST: Miroslav Donutil navštívil mostecké kino Kosmos

Ve čtvrtek 16. května vyprodal populární herec, bavič a vypravěč Miroslav Donutil mostecké kino Kosmos, kde uspořádal besedu a pobavil […]

ZAJÍMAVOST: Pěvecký sbor 11. ZŠ odehrál koncert v oseckém klášteře

Ve středu, 15. května se uskutečnil poslední veřejný koncert pěveckých sborů z 11. základní školy v Mostě. Pro svoje poslední […]

TIPY NA VÍKEND: Slavnost vína, fandění hokejistům nebo finále v házené

Je tu další víkend a s ním i naše další tipy kam vyrazit. Věříme, že si i tentokrát dokážete vybrat […]

×