U jezera budou dva stánky s občerstvením

23. 5. 2021 10:43 - | Zajímavosti

U jezera Most pokračuje výstavba dvou stánků s terasou. Na terasách bude příjemné posezení a lidem se nabídne lákavý výhled na celé jezero. Stavba byla zahájena v dubnu a veřejnosti by měla sloužit ještě letos v létě. Kromě toho se buduje zázemí pro správce, kde budou sloužit Technické služby města Mostu, a rovněž veřejné toalety.

Aby sezona u jezera proběhla se vším komfortem, bude na dolní části pláží instalováno padesát slunečníků a sto lehátek, která budou za poplatek. Ke dvacítce loni vysazených borovic přibude třicet dalších a na podzim dalších padesát stromů. Plochy, které nejsou zatravněné, se osadí trávou. Současně se provede odvodnění ploch pláží tak, aby voda z výsypky nevtékala přímo do prostoru sportovišť.

Upraveny budou prostory mezi plážemi a sportovišti, rozmístěna plovoucí zařízení po jezeru a provedeny stavební úpravy parkoviště, které zajistí jeho bezbariérovost. Počítá se také s umístěním platebního automatu na parkoviště.

Reklama


Žádné komentáře v článku U jezera budou dva stánky s občerstvením

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další v kategorii Zajímavosti

TIPY NA VÍKEND: Slavnosti česneku, fotbal nebo deskohraní

Je tu další víkend a s ním přichází naše další tipy na víkend. Doufáme, že i tentokrát si vyberete. Sen […]

CHYSTÁ SE: Na mostecký Den bezpečnosti dohlédne policejní Ferrari

Ukázkové kurzy bezpečné jízdy, svezení na okruhu nebo představení policejního Ferrari 458 Italia. To, a mnoho dalšího, nabídne program Dne […]

VOLBY: Ve druhém kole do Senátu se hlasovací lístky voličům do schránek nedistribuují

Ve dnech 30. září ( od 14:00 do 22:00 hod.) a 1. října 2022 ( od 8:00 do 14:00 hod.) […]

×