V neděli se koná další jízda za svobodu. Tentokrát projede Chomutovem

21. 5. 2021 8:20 - | Ostatní

Mostečtí odmítači roušek a očkování se vydají v neděli do Chomutova, kde společně pojedou jízdu za svobodu. Chomutov pořádá v neděli další jízdu za svobodu, která pojede přes město a zřejmě i přes Jirkov. Akci nepodpoří pouze Most, ale také Teplice, Žatec a Karlovy Vary. Takzvané „Meetingy“ jezdců za svobodu povedou také k obchodním centrům. Akce bude spojena s již delší dobu pořádanou akcí s názvem „Pokec v parku“, kde se účastníci posadí v chomutovském parku a budou si povídat mezi sebou, zřejmě bez roušek a rozestupů. Jízdy se, ale hlavně konají na podporu doktorky Vladimíry Beranové a Michaely Zítkové. Obě drží hladovku za děti do škol bez podmínek, roušek a testování. To samé je také cílem všech účastníků jízd. V neděli se tak, ve 12:00 sejdou mostečtí účastníci na parkovišti u Benediktu a společně se vydají do Chomutova, kde je sraz na Bandě a to vedle Kamencového jezera.

„Jízdu jedeme za podporu dvou bojovnic, které drží hladovku za děti do škol bez podmínek, roušek, testování a ukončení restrikcí. Z mého pohledu jsou obě velké bojovnice a hrdinky. Již jsem je i vyzýval k ukončení hladovek, ale marně. Proto jsou naše jízdy jako podpora pro ně.“ popisuje pravidelný účastník jízd za svobodu Rostislav Kubíček.

Reklama


Žádné komentáře v článku V neděli se koná další jízda za svobodu. Tentokrát projede Chomutovem

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další v kategorii Ostatní

CHYSTÁ SE: V Mostě se uskuteční třetí ročník největší deskoherní akce v širokém okolí

Tento víkend se v Oblastním muzeu a galerie v Mostě, uskuteční již třetí ročník oblíbené akce nejen pro děti s […]

TIPY NA VÍKEND: Slavnosti česneku, fotbal nebo deskohraní

Je tu další víkend a s ním přichází naše další tipy na víkend. Doufáme, že i tentokrát si vyberete. Sen […]

OBRAZEM: Deštivé počasí kazilo středeční Svatomichaelskou slavnost

Ve středu 28. září 2022, se v Litvínově konala každoroční tradiční Svatomichaelská slavnost. Letos však konání kazil déšť, i tak […]

×