Vánoční kamion Coca Cola navštíví Most

10. 11. 2017 9:54 - | Zajímavosti

Ilustrační foto

Někteří lidé a především děti říkají, že bez vánočního kamonu Coca Cola to nejsou ty pravé vánoce. Letos se na něj múžeme těšit i v Mostě.

Již několik let po České Republice jezdí vánoční kamion Coca Cola se Santa Clasusem, veselými skřítky a vypadá přesně jako z televizní reklamy. Po dvou letech zavítá vánoční kamion Coca Cola opět do Mostu se svojí show a bude rozdávat radost malím i velkým. Kdo bude chtít, může se zapojit do soutěží, naučít se Santův Vánoční tanec a přesně, nebo vyfotit uvnitř kamionu se Santa Clausem. Svoji fotku si pak najde v galerii na internetovích stránkách vánočního kamionu.

Kamion do Mostu přijede ve čtvrtek 30. listopadu v 16 hodin a zaparkuje na parkovišti u supermarketu Albert v ulici Velebudická. Kdo se prokáže účtenkou se zakoupeným produktem Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta nebo Sprite Multican 4×330 ml, dostane od skřítků v kouzelném stanu malý vánoční kamionek!

Kompletní trasu a program najdete na www.cocacolavanocnikamion.cz

ReklamaŽádné komentáře v článku Vánoční kamion Coca Cola navštíví Most

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Zajímavosti

TIPY NA VIKEND: První letošní bleší trh, koncerty a hokeje

Je tu první březnový víkend a s ním i naše tipy kam vyrazit! Doufáme, že si opět dokážete vybrat a […]

ŠPRTEC: Most v 1. lize padl s týmem Modřic. Povedl se mu ale skalp s mistrem

Po dvouleté přestávce je mostecký šprtec opět prvoligový. A hned v prvním kole nejvyšší soutěže přivítal BHC StarColor Most v […]

OBRAZEM: V mostecké Sportovní hale zahrála kapela Kryštof. Bylo narváno!

Ve středu 28. února 2024 se uskutečnil v mostecké Sportovní hale koncert kapely Kryštof v čele s Richardem Krajčo. Společně […]

×