Vánoční kamion Coca Cola navštíví Most

10. 11. 2017 9:54 - | Zajímavosti

Ilustrační foto

Někteří lidé a především děti říkají, že bez vánočního kamonu Coca Cola to nejsou ty pravé vánoce. Letos se na něj múžeme těšit i v Mostě.

Již několik let po České Republice jezdí vánoční kamion Coca Cola se Santa Clasusem, veselými skřítky a vypadá přesně jako z televizní reklamy. Po dvou letech zavítá vánoční kamion Coca Cola opět do Mostu se svojí show a bude rozdávat radost malím i velkým. Kdo bude chtít, může se zapojit do soutěží, naučít se Santův Vánoční tanec a přesně, nebo vyfotit uvnitř kamionu se Santa Clausem. Svoji fotku si pak najde v galerii na internetovích stránkách vánočního kamionu.

Kamion do Mostu přijede ve čtvrtek 30. listopadu v 16 hodin a zaparkuje na parkovišti u supermarketu Albert v ulici Velebudická. Kdo se prokáže účtenkou se zakoupeným produktem Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta nebo Sprite Multican 4×330 ml, dostane od skřítků v kouzelném stanu malý vánoční kamionek!

Kompletní trasu a program najdete na www.cocacolavanocnikamion.cz

ReklamaŽádné komentáře v článku Vánoční kamion Coca Cola navštíví Most

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Zajímavosti

ZAJÍMAVOST: Pěvecký sbor 11. ZŠ odehrál koncert v oseckém klášteře

Ve středu, 15. května se uskutečnil poslední veřejný koncert pěveckých sborů z 11. základní školy v Mostě. Pro svoje poslední […]

TIPY NA VÍKEND: Slavnost vína, fandění hokejistům nebo finále v házené

Je tu další víkend a s ním i naše další tipy kam vyrazit. Věříme, že si i tentokrát dokážete vybrat […]

ZAJÍMAVOST: ORLEN Unipetrol se opět stal nejlepším zaměstnavatelem v Ústeckém kraji

Rafinérská a petrochemická skupina ORLEN Unipetrol se stala vítězem krajského kola soutěže Pluxee Zaměstnavatel roku 2024, odkud si odnáší zlatou medaili. […]

×