VIDEO: Na letišti v Panenském Týnci se konal letošní první tuning sraz Car Wars

12. 7. 2021 5:55 - | Zajímavosti

Milovníci vozidel všech značek, se přes víkend 9. až 11. července sešlo tradičně na letišti v Panenském Týnci. Letošní první tuning sraz Car Wars přilákal do areálu několik tisíc návštěvníků. Jelikož se Mostecká Vlaštovka stala mediálním partnerem akce, přinášíme vám rozsáhlou fotogalerii a video z průběhu celé akce.

Přes nabitý program, který byl připraven na celý víkend, si mohli návštěvníci užít například volné i měřené sprinty, trotlparádu, Hall of Fame, lety vrtulníkem nebo night tuning. Největším lákadlem však byl koncert známého rapera Adama Chlpíka, pod uměleckým jménem Rest, který vystoupil v sobotu hodinu před půlnocí.

Každý návštěvník měl možnost si postavit stan a strávit na akci celý víkend, což je již tradičně u každého zvykem. Nechyběl prodej chutného občerstvení, zábavní atrakce nebo cirkusový party stan, ve kterém se představil DJ Daniel Rakaczký, Kolda a Andrea Pomeje.

O zajímavou podívanou v podívanou se postarala parta od Czech Drift Series. Protože počasí přálo, měli diváci možnost sledovat driftování vozů přes celý víkend.

Další letošní sraz Car Wars, se bude konat o víkend 20. až 22. srpna. Ten bude patřit mezi hlavní sraz sezóny.

Reklama


1 komentář v článku VIDEO: Na letišti v Panenském Týnci se konal letošní první tuning sraz Car Wars

  1. ANIHILATOR

    17. 7. 2021 1:21

    SJEZD OMEZENÝCH ZMRDŮ ZABIL JEDNOHO PRIMITIVA ZE SVÝCH ŘAD – DÍKY ZA DOBROU ZPRÁVU A JEN TAK DÁL – POZABÍJEJTE SE NAVZÁJEM A BUDE TU KONEČNĚ KLID, ŠMEJDI NEDOMRDLÝ!!!

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Zajímavosti

CHYSTÁ SE: V Radničním parku bude dnes další letní kino. Nabídne film Pračlověk a Vyšehrad

Již dnes 12. srpna se znovu zaplní mostecký Radniční park při příležitosti letního kina, které se letos muselo kvůli rekonstrukci […]

OBRAZEM: Konala se výstava malířského sympozia Barevný Benedikt

Ve středu 10. srpna slavnostním přípitkem začal již čtrnáctý ročník malířského sympozia v Mostě s názvem Barevný Benedikt aneb 7 […]

OBRAZEM: U jezera se připravuje festival The Most Fest

Již dnes startuje u mosteckého jezera největší sportovně hudební festival v Mostě. Přípravy jsou v plném proudu, o které se […]

×