VIDEO: Vyhlídková helikoptéra nabídla krásné pohledy na Most a okolí

31. 5. 2021 15:26 - | Zajímavosti

Foto: Tomáš Urban

V sobotu 29.5.2021 létala nad Mostem a okolím helikoptéra Robinson R44 od firmy FlyHeli, který má název Movík. Možnost letu měl opravdu každý. Na dotyčné čekal opravdu krásný zážitek, který nabídl pohled z ptačí perspektivy na jezero Most, bílinské lomy, meteorologickou stanici Kopisty, hrad Hněvín, zámek Jezeří nebo například i Autodrom Most. Nádherný pohled z kabiny vrtulníku dokázal i z takové ponuré krajiny, jakou je oblast povrchových dolů v okolí Mostu a Bíliny, udělat zajímavý a nezapomenutelný zážitek. Vlaštovka přinesla soutěž o let pro dvě osoby, který si výherci náležitě užili. „Děkujeme Vlaštovce za soutěž, let byl překrásný, i když jsme se trochu báli, nakonec to přešlo a užili jsme si to opravdu hodně!“ popisuje výherkyně.

Firma FlyHeli, která má v garáži helikoptéry typu R22 a R44 nabízí také velký výběr vyhlídkových letů s okruhy nejen nad Mostem, ale také nad Českým Rájem nebo Podřipskem. Do Mostu se ale plánují vracet alespoň jednou za měsíc, o případném termínu vás budeme včas informovat.

Více informací o FlyHeli naleznete zde a nebo na jejich facebookové stránce zde. Možná vám brzy přineseme další letenky v naší soutěži.

ReklamaŽádné komentáře v článku VIDEO: Vyhlídková helikoptéra nabídla krásné pohledy na Most a okolí

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Zajímavosti

ORLEN Unipetrol uspořádá v litvínovské rafinerii pravidelné havarijní cvičení. Krátkodobě bude omezena doprava

V litvínovském výrobním závodě skupiny ORLEN Unipetrol se v úterý 3. října v dopoledních hodinách uskuteční pravidelné havarijní cvičení, které prověří účinnost a […]

TIPY NA VÍKEND: Hokej, divadelní představení nebo tradiční trhy

Je tu další víkend a s ním i naše další tipy kam vyrazit. Věříme, že si i tentokrát vyberete. Míša […]

OBRAZEM: Centrum Litvínova se zaplnilo lidmi. Konal se další ročník Svatomichaelské slavnosti

Ve čtvrtek 28. září 2023 se v Litvínově konala další každoroční tradiční Svatomichaelská Slavnost. Nabídla opět zajímavý kulturní program, který […]

×