VIDEO: Vyhlídková helikoptéra nabídla krásné pohledy na Most a okolí

31. 5. 2021 15:26 - | Zajímavosti

Foto: Tomáš Urban

V sobotu 29.5.2021 létala nad Mostem a okolím helikoptéra Robinson R44 od firmy FlyHeli, který má název Movík. Možnost letu měl opravdu každý. Na dotyčné čekal opravdu krásný zážitek, který nabídl pohled z ptačí perspektivy na jezero Most, bílinské lomy, meteorologickou stanici Kopisty, hrad Hněvín, zámek Jezeří nebo například i Autodrom Most. Nádherný pohled z kabiny vrtulníku dokázal i z takové ponuré krajiny, jakou je oblast povrchových dolů v okolí Mostu a Bíliny, udělat zajímavý a nezapomenutelný zážitek. Vlaštovka přinesla soutěž o let pro dvě osoby, který si výherci náležitě užili. „Děkujeme Vlaštovce za soutěž, let byl překrásný, i když jsme se trochu báli, nakonec to přešlo a užili jsme si to opravdu hodně!“ popisuje výherkyně.

Firma FlyHeli, která má v garáži helikoptéry typu R22 a R44 nabízí také velký výběr vyhlídkových letů s okruhy nejen nad Mostem, ale také nad Českým Rájem nebo Podřipskem. Do Mostu se ale plánují vracet alespoň jednou za měsíc, o případném termínu vás budeme včas informovat.

Více informací o FlyHeli naleznete zde a nebo na jejich facebookové stránce zde. Možná vám brzy přineseme další letenky v naší soutěži.

Reklama


Žádné komentáře v článku VIDEO: Vyhlídková helikoptéra nabídla krásné pohledy na Most a okolí

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další v kategorii Zajímavosti

CHYSTÁ SE: Softballisté doma odehrají finále extraligy s Břeclaví

V sobotu 8. října 2022, se v areálu Ovčín bude konat finále extraligy mužů v softballu. Mostečtí přivítají na domácí […]

FOTO: V Mostě se konal třetí ročník největší deskoherní akce. Účast byla veliká

O víkend 1. a 2. října 2022, se v Oblastním muzeu a galerie v Mostě, uskutečnil již třetí ročník oblíbené […]

ZAJÍMAVOST: ORLEN Unipetrol otevřel novou výrobní jednotku dicyklopentadienu

Největší česká petrochemická společnost ORLEN Unipetrol uvedla do provozu zcela novou jednotku na výrobu produktu s názvem dicyklopentadien, kterým rozšíří své […]

×