VÍME PRVNÍ: Prodejna Lidl se otevře za týden

6. 11. 2016 17:35 - | Ostatní

Foto: Pokračují práce uvnitř prodejny

Konečně se mostečané dočkali. Nová a luxusní prodejna „Lidl“ která je již několik měsíců zavřená, se konečně otevře veřejnosti. Nabídne WC pro zákazníky a v dnešní době nezbytné Wi-fi připojení.

Nová budova prodejny se bude od ostatních prodejen lišit již na první pohled moderním architektonickým pojetím, nově uspořádaným vstupním zádveřím, vzdušným, velkoryse pojatým prostorem prodejny s dostatkem denního světla, který umocní menší množství barev v interiéru či použité osvětlení. Novinkou budou například širší uličky, větší úsek čerstvých potravin, komfortnější odkládací prostor u pokladen nebo toalety pro zákazníky s přebalovacím pultem. Sortiment zůstane i v nové prodejně stejný, větší prodejní plocha však umožní širší uličky a lepší prezentaci zboží. 

Prodejna Lidl se otevře v pondělí 14.11.2016 v ranních hodinách. „Zákazníci se mohou těšit na zajímavé akce, jež budou určené pouze pro Most. První den otevření nové prodejny také spojíme s finanční podporou mateřské školy v Růžové ulici, kterou jsme zvolili na  základě doporučení školského odboru města Most. Této mateřské škole věnujeme z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v den otevření prodejny částku 50 Kč na nákup herních prvků na zahradu.“ popisuje mluvčí Zuzana Holá. 

Reklama


Žádné komentáře v článku VÍME PRVNÍ: Prodejna Lidl se otevře za týden

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další v kategorii Ostatní

CHYSTÁ SE: V Mostě se uskuteční třetí ročník největší deskoherní akce v širokém okolí

Tento víkend se v Oblastním muzeu a galerie v Mostě, uskuteční již třetí ročník oblíbené akce nejen pro děti s […]

TIPY NA VÍKEND: Slavnosti česneku, fotbal nebo deskohraní

Je tu další víkend a s ním přichází naše další tipy na víkend. Doufáme, že i tentokrát si vyberete. Sen […]

OBRAZEM: Deštivé počasí kazilo středeční Svatomichaelskou slavnost

Ve středu 28. září 2022, se v Litvínově konala každoroční tradiční Svatomichaelská slavnost. Letos však konání kazil déšť, i tak […]

×