VOLBY: Ve druhém kole do Senátu se hlasovací lístky voličům do schránek nedistribuují

27. 9. 2022 17:00 - | Ostatní, Zajímavosti

Ve dnech 30. září ( od 14:00 do 22:00 hod.) a 1. října 2022 ( od 8:00 do 14:00 hod.) proběhne 2. kolo voleb do Senátu Parlamentu ČR. Hlasovací lístky pro 2. kolo senátních voleb se voličům do schránek nedistribuují. Budou k dispozici přímo ve volební místnosti.

Volit se bude mezi primátorem města Mostu Janem Paparegou a doktorkou Alenou Dernerovou.

Voliči, který nebude moci volit ve svém volebním okrsku v Mostě, vydá Magistrát města Mostu na jeho žádost voličský průkaz. S tímto průkazem může volit pouze ve svém volebním obvodu, tzn. pouze na území okresu Most.

Požádat o voličský průkaz v době mezi prvním a druhým kolem voleb lze pouze osobně. Žádosti pro voliče s trvalým pobytem v Mostě se vyřizují v úředních hodinách na Magistrátu města Mostu, odboru správních činností – oddělení matriky a osobních dokladů (Most, Radniční 1/2, 3. patro, kancelář č. 367), a to i poslední den lhůty, tedy zítra 28. září 2022 od 8:00 do 16:00 hodin, kdy je na úřadě zajištěna služba.

Reklama


Další v kategorii Ostatní

AKTUÁLNĚ: Vodíkový autobus už v Mostě nestihnete. Byl z technických důvodů odstaven!

Během pouhých tří dnů měl v testovacím provozu najet ulicemi Mostu 600 kilometrů, nasazen byl na náročnou trasu s řadou převýšení v […]

KRAMPUS V MOSTĚ: Most opět zažije oblíbenou čertovskou show

Už v neděli 11. prosince přesně v 17. hodin, se otevřou na mosteckém 1. náměstí pekelné brány, které do světa […]

OBRAZEM: Central Most navštívil Mikuláš, Čert a Anděl

V pondělí 5. prosince 2022 dorazil do mosteckého obchodního centra Central Most Mikuláš, Čert a Anděl! Pro děti byl připraven […]

×