Most se v sobotu stal dějištěm Urban Art Jamu v rámci festivalu Město = Galerie (M=G). Parkoviště u Prioru zaplnili graffiti umělci, tanečníci i fanoušci street artové kultury.
Během dne vznikala přímo před zraky návštěvníků velkoformátová graffiti díla, na kterých pracovali writeři z Česka i zahraničí. Akce nabídla také breakdance battly, workshopy pro veřejnost a hudební program.
O atmosféru se postarali interpreti De La Negra, Alearte a MC Drat spolu s DJs Flux, Robot-X a Planet.











































Foto: Tomáš Urban



Komentáře